Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 15:36 #276

БашФермер написа:
малеееееййййй яхнали сте метлите Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Фиууу... Фиууу... Фиууу... Фиууу... Фиууу... Фиууу... Фиууу...

Прай къщичка и се моли да ни се размине... Биберон Биберон Биберон
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 15:39 #277

kat11169 написа:
Значи така а защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 2772441891 защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 2772441891 защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 2772441891тука ша ми се криете мишоци такива,а ние си изплакахме очите по вас.Ако и тая вечер не се появите защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 259824536знаете къде и знаете кои ще ви се случват страшни неща защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 1289138642 защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 1289138642 защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 1289138642
ааа аз сам казал ,там не отивам Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа игуменката и монахинята само това чакат Плезене Плезене да оди ,патето Смях Смях Смях аз съм на дървото Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 16:47 #278

rucan1 написа:
kat11169 написа:
Значи така а защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 2772441891 защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 2772441891 защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 2772441891тука ша ми се криете мишоци такива,а ние си изплакахме очите по вас.Ако и тая вечер не се появите защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 259824536знаете къде и знаете кои ще ви се случват страшни неща защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 1289138642 защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 1289138642 защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 1289138642
ааа аз сам казал ,там не отивам Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа игуменката и монахинята само това чакат Плезене Плезене да оди ,патето Смях Смях Смях аз съм на дървото Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче

Т'ва пате за мезе го взехте, бре... BANNED Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:22 #279

todorsh написа:


Т'ва пате за мезе го взехте, бре... BANNED Кикотене
ееее преди това на чевермето Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:24 #280

rucan1 написа:

ееее преди това на чевермето Смях Смях Смях

Канибал! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:28 #281

todorsh написа:


Канибал! Няма пък!
чеки стои ,аз си спасявам кожата бре,каде виде канибализъм Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 08:43 #282

kak да не му теглиш една на миксо !!!!!????!!!!! баноса ме тъпото копеле,заради умишлен спам с темата му ,а цялотоми провинение се състои в това ,че се развиках и исках да махнат снимката на обесеният човек,и това че все пак ,това е реално нещо с реални роднини ,и във форума имаи деца които не са длъжни да гледат това Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 09:48 #283

Аз търсих да намеря какво е станало снощи но всичко е старателно забърсано.Доколкото схванах ти си искал да се изтрие кофти снимка в темата на пасатора а са те баннали за това така ли.Въпреки че снимката не е от теб Ядосване
Това е гадно и е удар под кръста.Защо не питаш кой те е наказал и по каква причина
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 09:56 #284

pepina_m72 написа:
Аз търсих да намеря какво е станало снощи но всичко е старателно забърсано.Доколкото схванах ти си искал да се изтрие кофти снимка в темата на пасатора а са те баннали за това така ли.Въпреки че снимката не е от теб Ядосване
Това е гадно и е удар под кръста.Защо не питаш кой те е наказал и по каква причина
да ,гинка колева,беше сложила снимка на един обесен чоек(реален човек ,със самоубииство от младост) и му казал да си я носи в гроба фермата и .
аз поисках от сините да трият снимката ,че е гадно ,и все пак този човек има и роднини .на което тя ми каза нещо,и аз и казах ,че дори за мен това е прекалено .Появи се некаква мъжемелачка и каза ,снимакта е гот ,на което аз и казах -кифла и питах тя ли не е в ред или съзннието и .Кери също писа по темата на мелачката и и каза ,че наистина тя не е в ред .
кобри-доде,изстри всичко ,а днес се оказах само аз с бан ,за системен спам в темата на админ
а бана ми е от миксо глупака
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 10:03 #285

тва е тъпо.най малкото нямаш никаква вина за да те накажат.защо тогава лудия наказва теб и като гледам не ти дава обяснения.лошото е че няма на кого да се оплачеш защото ще те прехвърлят директно на наште пак :91
както е казано-направи добро и изяш г...вно така и ти.трябва да си траем и да не дишаме даже шот и за добор и за лошо картоните са за наша сметка
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 10:40 #286

Много непретеглено решение. Тоя Миксер кара по инерция, без да върши рационалното.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 11:21 #287

при пасатора няма логика-нарочените директно с наказание независимо добро или лошо правят.затова гаднярите да си носят негативите-по добре руцан да го е оставил да си гледа снимката на обесения вместо да се застъпи и да изяде големия
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 11:38 #288

pepina_m72 написа:
при пасатора няма логика-нарочените директно с наказание независимо добро или лошо правят.затова гаднярите да си носят негативите-по добре руцан да го е оставил да си гледа снимката на обесения вместо да се застъпи и да изяде големия
и аз това питах съпорта????? ама сизнам отговора,икат го получа /ще се посмее всички на него
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 11:52 #289

Ще прочетен шаблонния отговор с променено име. Учудване Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 11:54 #290

todorsh написа:
Ще прочетен шаблонния отговор с променено име. Учудване Смях
е аз си знам ,ама поне д се посмеем ,все пак .да вземем и ние д си направим една темичка с готовите отговори ,и кога некои пита нещо ,да си му отговаряме ние . Смях Бъркане в носа Бъркане в носа
ама сегашният ми въпрос е само до катя и олигофренко,от тях чакам отговора,ама едва лище ме огрее,като знам богът слънце как обича да отговаря
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 12:04 #291

rucan1 написа:
е аз си знам ,ама поне д се посмеем ,все пак .да вземем и ние д си направим една темичка с готовите отговори ,и кога некои пита нещо ,да си му отговаряме ние . Смях Бъркане в носа Бъркане в носа
ама сегашният ми въпрос е само до катя и олигофренко,от тях чакам отговора,ама едва лище ме огрее,като знам богът слънце как обича да отговаря

Смях Ако можех да организирам стадо маймуни да замерят техния Хануман с бананови обелки... Смях
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 12:44 #292

Миксо наистина кара по инерция и не чете постовете.Джинка Колева също има гесперт,което не оправдава действията му по никакъв начин.Жалко е....това не го очаквах ,нямам думи....
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 13:02 #293

BUTTERFLAIS написа:
Миксо наистина кара по инерция и не чете постовете.Джинка Колева също има гесперт,което не оправдава действията му по никакъв начин.Жалко е....това не го очаквах ,нямам думи....
е тогава за кво е там??? нали за да чете и помага.а не да се прави на велик
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 14:35 #294

Там е да лиже задници, 'щото явно му е сладко.
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 15:19 #295

Острилка и на нея май нещо са й лепнали и за какво ли...?! Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 16:52 #296

абе пич,ти наистина ли си толкова глупав,или просто се правиш???? и това тук не тие болница да си лекуваш и доказваш колк си велик,щото не си ,повярваи ми .А и ние не сме виновни,ако в реалният живот си някои сдухан и неопределчщ себе си на каквото и да е елемент.И пак да те попитам .муслиш ли че така би имал по-голям успех с жените???чул сам ,че човек не се хвали сам ,ако не е малко психически ограничен .
и пак ще ти задам въпроса????????? ТИ В РЕД ЛИ СИ ,И ИСКАШ ЛИ ДА ТИ Я ПОДАРЯ ТАЗИ ФЕРМА,ПОНЕ ДА ВИДИШ КАК СЕ ИГРАЕ ТАЗИ ИГРА????

> Subject: Re: Формуляр за контакт [Ticket#2012012210010717]
> Date: Sun, 22 Jan 2012 17:02:16 +0100
> To:
> From: customercontact@bigpoint.com
>
> Здравей ,
>
> Многократно ви беше казано да не спамите, но вие умишлено продължите, затова ще изтърпите наказанията си.
>
> Приятелски поздрав от
>
> Mihail



елментарен отовор ,от елементрен човек,как после да не спомена ,родата му по женска линия Главоблъскане Главоблъскане ама па сме приятели ОК
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 16:56 #297

Ау, там на небето не са ли го научили на правопис...?! Какъв пример трябва да бъде тогава, шевчето? Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 17:21 #298

todorsh написа:
Ау, там на небето не са ли го научили на правопис...?! Какъв пример трябва да бъде тогава, шевчето? Смях
ti правописа не гледаи и не коментирай,само баша може Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 10:59 #299

MiKSo написа:
Ако приемем, че личните теми са онлай домовете на екипа, където можете да го опознаете, то аз определено не ви искам в моя, само да правите мизерии и да показвате простотиите си, затова ще си затворя личната тема, че ми пусна да ви чета глупостите.


Дерзайте!

Смях Смях Пуснало му е на човека, а на нас не ни ли пусна от техните глупости?! Учудване Смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 11:46 #300

todorsh написа:


Смях Смях Пуснало му е на човека, а на нас не ни ли пусна от техните глупости?! Учудване Смях
Смях Смях Смях Смях Смях Въпреки, че съм много зле с литературното изказвани Срамержлив , по-добре щях да се изкажа от него. От ден на ден все повече се убеждавам, че това момче освен че страда от мания за величие, но и е и много простичко(меко казано). Той по-малко книги е чел и от мен Объркване Объркване Объркване
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 12 Mini_c13 #301

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 12 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-