Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 11:57 #301

лета написа:
Смях Смях Смях Смях Смях Въпреки, че съм много зле с литературното изказвани Срамержлив , по-добре щях да се изкажа от него. От ден на ден все повече се убеждавам, че това момче освен че страда от мания за величие, но и е и много простичко(меко казано). Той по-малко книги е чел и от мен Объркване Объркване Объркване

Ти недей го барай него - той е скромна личност. Смях Ти си питай - той може и да ти отговори. Смях Охх, горките момичета които се разбират с него, пък не знам какви са хабилитираните лица които му преподават в Академията за шевчета, сигурно са като него, щом върви стремглаво към регрес. Учудване Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 12:13 #302

Ако приемем, че личните теми са онлай домовете на екипа, където можете да го опознаете, то аз определено не ви искам в моя, само да правите мизерии и да показвате неблагоприличие, затова ще си затворя личната тема, защото не може да се пишат такива недостойни за никого уважаващ себе си човек.


Дерзайте!
__________________

Сега пък пише това... Смях Смях Смях Смях
За жалост ,пак не твърде издържано откъм правопис и гладко течаща мисъл... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 12:19 #303

Плагиат такъв... Цитатът си беше мой, запазвам си авторските права на разпространител. Смях Яде ли те се банан, а? На топло Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 12:24 #304

todorsh написа:
Плагиат такъв... Цитатът си беше мой, запазвам си авторските права на разпространител. Смях Яде ли те се банан, а? На топло Смях Смях Смях

Предния път беше твой,сега с промененото съдържание е мой...Преплют и да не казвам какво още пре........ Изплезване Изплезване Изплезване
А бананчето може ли да е в палачинка и полято с шоколад,а.... Близалка Близалка Близалка
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 12:31 #305

keriduen написа:
Предния път беше твой,сега с промененото съдържание е мой...Преплют и да не казвам какво още пре........ Изплезване Изплезване Изплезване
А бананчето може ли да е в палачинка и полято с шоколад,а.... Близалка Близалка Близалка

Заливане от смях Той го е променил... Смях Сигурно по съвет на Св. Кейт - за по-благо звучене. Смях

MiKSo написа:
защото не може да се пишат такива недостойни за никого уважаващ себе си човек.

Какви са тези "такива недостойни"? Нещо куца мисълта и пропуска важни елементи за разбирането на добре изтекла мисъл - липсва обстоятелственото пояснение за условие... Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 12:35 #306

todorsh написа:


Заливане от смях Той го е променил... Смях Сигурно по съвет на Св. Кейт - за по-благо звучене. Смях



Какви са тези "такива недостойни"? Нещо куца мисълта и пропуска важни елементи за разбирането на добре изтекла мисъл - липсва обстоятелственото пояснение за условие... Смях


Аааааааа,дойдохме ли си на думата,отворко...Ще ми вика плагиат той... Плезене Плезене Плезене

Ама как го каза и ти "добре изтекла мисъл" Смях Смях Смях Тя неговата толкова добре е изтекла,че нищо не е останало вече от нея,само празно корито,в което се мятат на въздух няколко умиращи рибока... Намигане
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 12:43 #307

keriduen написа:
Аааааааа,дойдохме ли си на думата,отворко...Ще ми вика плагиат той... Плезене Плезене Плезене

Ама как го каза и ти "добре изтекла мисъл" Смях Смях Смях Тя неговата толкова добре е изтекла,че нищо не е останало вече от нея,само празно корито,в което се мятат на въздух няколко умиращи рибока... Намигане

Смях Дойдохме, признавам. Ще си делим дасера. Смях

Бих го определил като празна свинска копаня в която има само малко изсъхнали шлаки по стените от кашата от ярма и вода. Дамм... Каша в съд и само понякога с одухотворено присъствие - свинска зурла. Разбираш ли сега колко е ужасно да си употребена и неподдържана копаня. Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 12:51 #308

todorsh написа:


Смях Дойдохме, признавам. Ще си делим дасера. Смях

Бих го определил като празна свинска копаня в която има само малко изсъхнали шлаки по стените от кашата от ярма и вода. Дамм... Каша в съд и само понякога с одухотворено присъствие - свинска зурла. Разбираш ли сега колко е ужасно да си употребена и неподдържана копаня. Смях

Ех,ама и ти ,колко постна манджа ми описваш,само ярма и вода,а къде са мазните остатъци от човешкия обяд,по известни с тъй галещото слуха название - помия...Друго си е по стените да се наслои малко мазнинка и разлагащи се остатъци...Тогаз дори и празната копаня,добива някаква възвишеност...празна,но пък мазна... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 12:57 #309

keriduen написа:
Ех,ама и ти ,колко постна манджа ми описваш,само ярма и вода,а къде са мазните остатъци от човешкия обяд,по известни с тъй галещото слуха название - помия...Друго си е по стените да се наслои малко мазнинка и разлагащи се остатъци...Тогаз дори и празната копаня,добива някаква възвишеност...празна,но пък мазна... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Аууу, ама, че ужас... Объркване То и без друго главата е празна, тогава според древните египетски прийоми, може да се прескочи частта с изкарването на мозъка през носа и да се премине директно към балсамирането. А, пирамидата, мавзолеят, могилата или храмът, както искаш го наричай, може да си построи със събраните инструменти на баннатите ферми от живата му стока - роби, аджеба фермери, потребители или клиенти... Брадясал Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 13:09 #310

todorsh написа:


Аууу, ама, че ужас... Объркване То и без друго главата е празна, тогава според древните египетски прийоми, може да се прескочи частта с изкарването на мозъка през носа и да се премине директно към балсамирането. А, пирамидата, мавзолеят, могилата или храмът, както искаш го наричай, може да си построи със събраните инструменти на баннатите ферми от живата му стока - роби, аджеба фермери, потребители или клиенти... Брадясал Смях Смях Смях

О,не...Той не е прост фараон,че да бъде погребан в гробница...Той е самият бог Хор,родоначалника на всички владетели...Неговото присъствие огрява нашите бедни души и ние тръпнем,заслепени от величието му...Той дава и раздава,тук бан на никче,там на ферма,с безмерната си интелигентност и възвишен разум,често прозира греховете още преди да сме ги извършили и с благ поглед , и мила дума ни предпазва от собствената ни неразумност... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 13:15 #311

keriduen написа:
О,не...Той не е прост фараон,че да бъде погребан в гробница...Той е самият бог Хор,родоначалника на всички владетели...Неговото присъствие огрява нашите бедни души и ние тръпнем,заслепени от величието му...Той дава и раздава,тук бан на никче,там на ферма,с безмерната си интелигентност и възвишен разум,често прозира греховете още преди да сме ги извършили и с благ поглед , и мила дума ни предпазва от собствената ни неразумност... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!

Иш Аллах, аферим! Искам адрес, телефон и факс на изповедалнята му. Записвам си всички часове за Петък следобед до края на следващия еон. Готов съм да чуя всяка присъда, защото не мога да се съмнявам в решенията на глава екстра биг, супер софт. Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 13:22 #312

todorsh написа:


Иш Аллах, аферим! Искам адрес, телефон и факс на изповедалнята му. Записвам си всички часове за Петък следобед до края на следващия еон. Готов съм да чуя всяка присъда, защото не мога да се съмнявам в решенията на глава екстра биг, супер софт. Хвала тебе!

Виж сега ,аз не мога да разбера,с това последното изречение ти на Бога ли се кланяш или рекламираш дамски превръзки,а може би е тоалетна хартия,а...И двете употребяваш по веднъж и след това захвърляш в коша за отпадъци...Но не така с Бога наш,на него по му приляга да е биде,пак хигиенизира,но поне е за многократна употреба... Дупене Дупене Дупене
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 13:30 #313

keriduen написа:
Виж сега ,аз не мога да разбера,с това последното изречение ти на Бога ли се кланяш или рекламираш дамски превръзки,а може би е тоалетна хартия,а...И двете употребяваш по веднъж и след това захвърляш в коша за отпадъци...Но не така с Бога наш,на него по му приляга да е биде,пак хигиенизира,но поне е за многократна употреба... Дупене Дупене Дупене

Ехх, ама как бързо хвана идеята като разтоварила се последната навивка хартия на ролката. Смях Не мога да пропусна, че идеите ни се допълват. Още малко и е готова идеята за програмистите и могат да пуснат нов фъртълайзър (Из речника на Кейтрин) - торта на Мики.
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 17:31 #314

аиде честито ми ,пак се разминах с яичените дървета. Смях Смях Смях Смях знаех си аз ,че с това :НЯМА ДА ПРИЛИЧАШ КАКВОТОИ ДА ПРАВИШИ ДА ИМАШ УВАЖЕНИЕТО НА ИГРАЧИТЕ ,КАКТО ЗВЕЗДИ,ТОНИ И ЛЮСИ ,ще го жегна,ама чак пък да ми отнесе фермата,нищо че бех писал от клонинг-НЕ
ПП;самоза протокола,нали не можеха да гледат ИП-та и незнаеха коиот къде как пише,когато ставаше дума за кражбите
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 17:51 #315

rucan1 написа:
аиде честито ми ,пак се разминах с яичените дървета. Смях Смях Смях Смях знаех си аз ,че с това :НЯМА ДА ПРИЛИЧАШ КАКВОТОИ ДА ПРАВИШИ ДА ИМАШ УВАЖЕНИЕТО НА ИГРАЧИТЕ ,КАКТО ЗВЕЗДИ,ТОНИ И ЛЮСИ ,ще го жегна,ама чак пък да ми отнесе фермата,нищо че бех писал от клонинг-НЕ
ПП;самоза протокола,нали не можеха да гледат ИП-та и незнаеха коиот къде как пише,когато ставаше дума за кражбите

Как не могат да виждат айпитата, могат, разбира се.. Модовете ще ги виждат, админите няма да могат. Това е съвсем повърхностна и пошла лъжа.
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 17:54 #316

todorsh написа:


Как не могат да виждат айпитата, могат, разбира се.. Модовете ще ги виждат, админите няма да могат. Това е съвсем повърхностна и пошла лъжа.
знам де ,и аз това ги питах Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Бъркане в носа Бъркане в носа ама ни правят на глупави
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 17:32 #317

rucan1 написа:
аиде честито ми ,пак се разминах с яичените дървета. защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 364988687 защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 364988687 защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 364988687 защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 364988687 знаех си аз ,че с това :НЯМА ДА ПРИЛИЧАШ КАКВОТОИ ДА ПРАВИШИ ДА ИМАШ УВАЖЕНИЕТО НА ИГРАЧИТЕ ,КАКТО ЗВЕЗДИ,ТОНИ И ЛЮСИ ,ще го жегна,ама чак пък да ми отнесе фермата,нищо че бех писал от клонинг-НЕ
ПП;самоза протокола,нали не можеха да гледат ИП-та и незнаеха коиот къде как пише,когато ставаше дума за кражбите
Могат да гледат айпита.При кражбите проблемът е в това,че имат айпита от Враца,Сливен,Силистра,Плевен и още няколко града,а фермите,които обслужва, са на един мейл.Много е оплетено.Предполага се,че от скайп праща програма, с която после хаква фермата и никакви защити не го спират.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 17:48 #318

BUTTERFLAIS написа:
Могат да гледат айпита.При кражбите проблемът е в това,че имат айпита от Враца,Сливен,Силистра,Плевен и още няколко града,а фермите,които обслужва, са на един мейл.Много е оплетено.Предполага се,че от скайп праща програма, с която после хаква фермата и никакви защити не го спират.
Затова ли Гошето толкова настоява са скайп Объркване
Да си приказваме за фермата Намигане
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 17:54 #319

лета написа:

Затова ли Гошето толкова настоява са скайп защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 3925970404
Да си приказваме за фермата защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 1071211947
Точно.Най-добре не общувай с него и производните му и не давай никаква информация.
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 17:56 #320

BUTTERFLAIS написа:
Точно.Най-добре не общувай с него и производните му и не давай никаква информация.

Искаш ли в Скайп да си пишем за фермата. Е, не само де, но ще обменим опит. Аз съм малко ниво, но мога да ти кажа много. Искаш ли да сме приятели?
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 17:59 #321

todorsh написа:


Искаш ли в Скайп да си пишем за фермата. Е, не само де, но ще обменим опит. Аз съм малко ниво, но мога да ти кажа много. Искаш ли да сме приятели?
Това цитат от Гошето ли е?
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:00 #322

BUTTERFLAIS написа:
todorsh написа:


Искаш ли в Скайп да си пишем за фермата. Е, не само де, но ще обменим опит. Аз съм малко ниво, но мога да ти кажа много. Искаш ли да сме приятели?
Това цитат от Гошето ли е?

Кой е този Гоши, аз съм Тоши, защо всички ме бъркат с него?
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:04 #323

BUTTERFLAIS написа:
Точно.Най-добре не общувай с него и производните му и не давай никаква информация.

todorsh написа:


Искаш ли в Скайп да си пишем за фермата. Е, не само де, но ще обменим опит. Аз съм малко ниво, но мога да ти кажа много. Искаш ли да сме приятели?
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
не съм чак толкова наивна , скайпа ми го имат само най-близките и 10-тина приятели
Едва ли ще го дам на напълно непознат, та дори и да обменям опит с него. Има толкова сайтове сега, че едва ли ще остана не информирана, а ако искам съвет има кой да попитам Намигане
Наздраве!
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:06 #324

лета написа:
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
не съм чак толкова наивна , скайпа ми го имат само най-близките и 10-тина приятели
Едва ли ще го дам на напълно непознат, та дори и да обменям опит с него. Има толкова сайтове сега, че едва ли ще остана не информирана, а ако искам съвет има кой да попитам Намигане
Наздраве!

Защооо? Ще те запозная и с всичките ми доведени братя и сестри. И с Гошко, и с Дидко, и Невенка...
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:08 #325

todorsh написа:


Кой е този Гоши, аз съм Тоши, защо всички ме бъркат с него?
Тоши,Добре се справяш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 13 Mini_c13 #326

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-