Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 15:39 #176

верно бре,а аз се чудех що Рев ОМГ! ОМГ! ОМГ! Благодарско!
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 15:59 #177

rucan1 написа:
верно бре,а аз се чудех що Рев ОМГ! ОМГ! ОМГ! Благодарско!

Сега те четох какво си писал отново, от поредната регистрация... Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 17:57 #178

коя и кое,онова дет дедо боже му е дал отпред ,да му го даде и отзад ли ????,че за това ми отнесе и фермата руцан1 ,нищо че не писах от него ник
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 19:54 #179

Руци, че това си е сериозно нарушение от него и потвърждава , че имат достъп до ай пи адрес, а Катя ми твърдеше - веднъж , че имат, веднъж - че нямат.

Ако можеш да ги фотографираш , че за нарушение на едната , ти е баннал другата.
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 19:58 #180

Елфи написа:
Руци, че това си е сериозно нарушение от него и потвърждава , че имат достъп до ай пи адрес, а Катя ми твърдеше - веднъж , че имат, веднъж - че нямат.

Ако можеш да ги фотографираш , че за нарушение на едната , ти е баннал другата.

И да не я питаш е пределно ясно, че има достъп до АйПи-то ти.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 22:48 #181

http://www.prikachi.com/images/641/4261641a.png

Тука вече и аз се чудя защо ми дадоха картон... Учудване Ама нали негова милост Миксо обяснения не дава... Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 02:31 #182

Новите правила
http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=65381
+Задължително се упоменава за какво нарушение е даден картона!"

Щом не е упоменал за какво, пусни до съппорт ( не, че ще се случи нещо различно от това, Катя да каже , че картонът е даден ама мнооого справедливо и правилно )
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 05:26 #183

Здравей ,

Акакунтът е блокиран за 7 дни поради обида към екипа. Като изтекът 7 дни ни пиши отново, за да го пуснем.

Това е причината:

ххх все повече се убеждавам ,че максимата;от глупав,по-глупав за теб не важи ,винаги можеш повече и ме удивляваш с глупостта си !!!!!!!!! явно те тресе нещо ,чудя се какво ??? ако си пусна дълга коса и сложа пола ,сигурно ще получа някога отговор от теб .
абе чудя се ,;ти да не си детствен все още ???? и ония приказки ,дет се оправяше добре с момичетата да са само за филмите от замунда или след 00.00.няма лощо ,ако е така ,и ние сме хора ,ще те разберем и изтърпим ....простено ти е ,на 20 и няколко си все пак има време да откриеш сладостта на живота и на жената

Miki ,пиле......честита нова година,жив и здрав да си
и ти пожелавам ,това дет дето боже ти го дал отпред ,да ти го даде и отзад

Стандартно
мики ,понеж сими слабост и пазител на форума и спазването му се обръщам към теб .правилата са за да се спазват нали ????? би ли казал ,на колко хора раздаде бан и точки заради темата "кафене" и алкохола в нея ,и какво стана със спазването на правилата ,или те отново са за обикновенният играч.
ако обичаш ми отговори а не да минаваш и триеш постове само ,това е напълно нормален въпрос ,свързан с играта а не с личността -миксо
пп:аджеба,ше ги спазваме ли тия правила,или не мие въпросът ???


Има и още няколко поста, които го доказват.

Приятелски поздрав от

Ekaterina
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 05:31 #184

a на въпросът ми ,това постове от един акаунт ли са??? и как така се наказва ферма наказана вече 1 път за пост,се наказва после пак.......
1наказание от миксо за наи-долният пост за правилата-бан за спам в тема на екип до23.01
2наказание -за следващите и то на руцан1 при положение ,че са писани от руцан111 Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях и последва въпрос на които отг бе
Здравей ,

най-добре е да си изчакаш да отмине наказанието, няма как да се отмине това и да не се заяждаш, че последствията си остават за теб!
Запитай се дали си заслужава??!!

Приятелски поздрав от

Toni
Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед а на личният въпрос към катя,дали е нормално собсвените им модове да не спазват правилата,и да се постват снимки на алкохол не са нарушения,познаите има ли отговор.........................от умрел ,писмо Голяма работа Няма пък! Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 06:25 #185

имам трийсет точки след изтичане на бана-кога точно докато бях банната съм си ги изкарала мама им мръсна-системен спам и заяждане с админ хахахахахахахаха
Дали през панела съм влизала да гообидя тая седмица не знам-лови през айпито кой с колко ника го обижда а не лови през айпито кой краде фермите-драги ми смехурко
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 07:08 #186

Цитат:
Цитат от МiKSo
Да, казвам се Михаил, а не Михаиле.

Това, че си мислиш, че се правя на бог си е твой проблем, за мен това е просто една дума без смисъл, защото определно не съм религиозен.

Гледам се по няколко пъти на ден, споко, не се притеснявай.


Звателният падеж или вокативът (на латински: casus vocativus) е падежна форма, която посочва лицето или предмета, към което (който) е насочена речта. Звателната форма обикновено се среща в пряката реч и служи за идентифициране на лицето (предмета) на което (който) се говори, например в изречението „Не знам, Иване“, името „Иване“ е в звателна форма и означава лицето, към което е адресирано съобщението.

В съвременния български език съществуват остатъчни форми на звателния падеж при съществителните от мъжки и женски род. В официалната граматика те са наречени: звателна форма, при обръщение.При съществителните от мъжки род са наследени две окончания: -е от старите o-основи и -у (-ю) от старите u-основи, например:
• господин-е, ветр-е, кум-е, сват-е, брат-е, Иван-е, Исус-е, Бож-е, син-е, човеч-е, юнач-е, отч-е и т.н.
• царю, учителю, приятелю, другарю и т.н.
Да допълним и Михаил-Е. И като заключение - обидно неграмотен си за работа във форум дори като модератор. Човек не може да знае всичко, но трябва да си знае мястото. Нямаш пост без правописна грешка, няма случай, в който да си помогнал на играч без прословутата ти арогантност и подигравателно отношение. И аз не откривам на кого и за какво си потребен тук. Всъщност отговора сам си го дал:
Цитат:
Цитат от MiKSo
Мерси.
Е аз съм връзкарче.

Да, прав си, друг начин няма. Нямаш нито образованието/което продължава да си е ТАЙНА/, нито квалификацията, нито качествата за този пост. Това е единственият начин - мамин, татин, лелин, вуйчов или какъвто и да си. Дал ти е шанс някой. Ти определено не оправдаваш товерието му. Срамиш себе си /което не разбираш и не ти пука/, но срамиш и него - може би той ще го разбере и ще му запука. Дано е по-скоро. Защото на целия форум вече му писна от теб, а като чета по форумите и на другите игри не само тук ни е писнало. Това е истината, колкото и банове да раздадеш. Не очаквам да разбереш написаното, нямаш капацитет за това, но очаквам да го разберат други

И...естествено БАН защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 827607635
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 07:14 #187

пои-дали смяташ .че някои ще го разбере??/ едва ли ??? преди даскала ,викаше миксо,сега катя го пази кат писано яице Заливане от смях Заливане от смях е така е ,фермите не могат да върнат,а да баносват могат.Та исках аз да питам Катя.след като нее работа на Бп да пазят и вазстановят фермите на играчитеа те сами са длъжни да си ги пазят.....Паролите на банките когото се хакнат и някои ги изтегли парите,банката после да не би да не г въсзтанови ???? всичко остава за тяхна сметка-лични данни и тем подобни неща,
пепи -30 ,еххх значи не сам си сам Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 07:18 #188

[quote=-elanas-;604465]защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Confusedзащо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Confusedда
не изгоря и ти? За седмица тук все едно пожар, тайфун, торнадо и
всичките природни бедствия, за които се сетиш вкупом все едно са минали.
Тоя сигурно е Хер Хубертз под прикритие и иска да си затрие
собствеността без да предизвиква съмнение в разните органи. Иначе кажи
кой друг натворил толкова поразии би се задържал?[/quote]

Аз на Пепина в темата ей това постнах ама още никой не е стигнал до там явно. Иначе и тук чакам БАН защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 1170487347. Ама познай колко ми дреме и дали ще млъкна защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 1282569240
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 08:12 #189

poipoi4777 написа:
[quote=-elanas-;604465]защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Confusedзащо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Confusedда
не изгоря и ти? За седмица тук все едно пожар, тайфун, торнадо и
всичките природни бедствия, за които се сетиш вкупом все едно са минали.
Тоя сигурно е Хер Хубертз под прикритие и иска да си затрие
собствеността без да предизвиква съмнение в разните органи. Иначе кажи
кой друг натворил толкова поразии би се задържал?

Аз на Пепина в темата ей това постнах ама още никой не е стигнал до там явно. Иначе и тук чакам БАН защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 1170487347. Ама познай колко ми дреме и дали ще млъкна защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 1282569240[/quote]
ее то е ясно ,ама маи си е кат пикаене срещу вятара,фаида никаква .........един се укроти друг му не дадът ,и става мазало ..............катя,сиго пази и това е ,да не мислиш че им е зор ???за тях бг пазара е минимален,въпреки че предполагам доста хора са наляли сума ти пари в играта им ,и доколко ми се струва ,маи искат да отрсранят от играта старите играчи и да е направят само за новии деца ,с цел печалба и наливане .то с тез куестове и нуждата от малки поленца ,как смяташ ??????? ако няма комбаин и сеялка ,кога ще го направи човек ,а за това трябва ,ЛАЛОТАА
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 09:15 #190

rucan1 написа:


Аз на Пепина в темата ей това постнах ама още никой не е стигнал до там явно. Иначе и тук чакам БАН защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 1170487347. Ама познай колко ми дреме и дали ще млъкна защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 1282569240
ее то е ясно ,ама маи си е кат пикаене срещу вятара,фаида никаква .........един се укроти друг му не дадът ,и става мазало ..............катя,сиго пази и това е ,да не мислиш че им е зор ???за тях бг пазара е минимален,въпреки че предполагам доста хора са наляли сума ти пари в играта им ,и доколко ми се струва ,маи искат да отрсранят от играта старите играчи и да е направят само за новии деца ,с цел печалба и наливане .то с тез куестове и нуждата от малки поленца ,как смяташ ??????? ако няма комбаин и сеялка ,кога ще го направи човек ,а за това трябва ,ЛАЛОТАА[/quote]

ма сестро оня дебил не идва в почивните дни-не че в другите идва ма в пунделник кат почите ко си писала шти даде десет баници и три кила банани бъди сигурна в тва
ма ква си ти че да виниш Бог в редности и нередности-я си седни на четирибуквието и наведи покорно главица белкем те отмине миксонията Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

rucan1 написа:
пои-дали смяташ .че някои ще го разбере??/ едва ли ??? преди даскала ,викаше миксо,сега катя го пази кат писано яице Заливане от смях Заливане от смях е така е ,фермите не могат да върнат,а да баносват могат.Та исках аз да питам Катя.след като нее работа на Бп да пазят и вазстановят фермите на играчитеа те сами са длъжни да си ги пазят.....Паролите на банките когото се хакнат и някои ги изтегли парите,банката после да не би да не г въсзтанови ???? всичко остава за тяхна сметка-лични данни и тем подобни неща,
пепи -30 ,еххх значи не сам си сам Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Ма ич не си сам-имаш сериозна конкуренция в мое лице Наздравица
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 12:31 #191

И как да им пиша да ми пуснат фермата- трябва ли ИД и откъде аджеба да го намеря за да им го дам?
Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 12:41 #192

nitzi написа:
И как да им пиша да ми пуснат фермата- трябва ли ИД и откъде аджеба да го намеря за да им го дам?
Бъркане в носа
Ахъ пиши на съпорт да ти я пуснат фермата като оставиш ника и ид-то.ма почивните дни надали ще си направят труда Дупене
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 12:59 #193

pepina_m72 написа:

Ахъ пиши на съпорт да ти я пуснат фермата като оставиш ника и ид-то.ма почивните дни надали ще си направят труда Дупене
оо,тя е до 23,01. с бан- ама Хилене ИДто отде ще го взема Наздравица
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 15:59 #194

не им трябва ИД,става и само с ник Плезла аз затова спрех с некаква ,явно от друга игра,че как ги спират да си ги пускат сами ,що аз да ги подсещам
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 18:13 #195

Ха-ха-ха!
rucan1 написа:
не им трябва ИД,става и само с ник Плезла аз затова спрех с некаква ,явно от друга игра,че как ги спират да си ги пускат сами ,що аз да ги подсещам

Ха-ха-ха! благодаря- явно трябва да ни карат да се молим- но-ще изчакам ден -два-да видя дали сами няма да я пуснат- метани няма да правя-не са намерили кой. Цепене на дърва
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 18:39 #196

Тук всички баносани ли са... Малилей... Смях
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 19:31 #197

аз от 2 дни съм баннат до 18-ти Учудване Учудване Учудване !ЕЛИЯ! е ненормална. Тя е най-ужасния модератор който познавам след МиКСо...
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 20:26 #198

nitzi написа:
Ха-ха-ха!

Ха-ха-ха! благодаря- явно трябва да ни карат да се молим- но-ще изчакам ден -два-да видя дали сами няма да я пуснат- метани няма да правя-не са намерили кой. Цепене на дърва
Заливане от смях има да чакаш тогава,аз така си направих експеримент с 1 месец,и исках компенсация .......познаи отговора Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях да си писал
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 20:26 #199

Maxtor написа:
аз от 2 дни съм баннат до 18-ти Учудване Учудване Учудване !ЕЛИЯ! е ненормална. Тя е най-ужасния модератор който познавам след МиКСо...
тебе пук защо ,и то тя
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 06:15 #200

rucan1 написа:

Заливане от смях има да чакаш тогава,аз така си направих експеримент с 1 месец,и исках компенсация .......познаи отговора Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях да си писал
Айляк

Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 8 Mini_c13 #201

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-