Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Съб 03 Сеп 2011, 18:43 #101

pepina_m72 написа:
айде мен ме баннаха само че живо ме интересува гейовете родеон и румен дали са баннати или въпроса е лично с мен.Сега и аз ше пропиша стихчета ама и за даскалов и за звездички и за анита и за диванета .Да му се не види и толерантността към определени хора и нетърпимостта към други Наздравица

vBulletin съобщение
You have been banned for the following reason:
Обида на играч, език в форума

Date the ban will be lifted: 04.09.2011, 15:00

Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Пепо мЪ,кво си напрайла толкоз бе... Уааа! Уааа! Уааа!
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Нед 04 Сеп 2011, 07:04 #102

keriduen написа:
pepina_m72 написа:
айде мен ме баннаха само че живо ме интересува гейовете родеон и румен дали са баннати или въпроса е лично с мен.Сега и аз ше пропиша стихчета ама и за даскалов и за звездички и за анита и за диванета .Да му се не види и толерантността към определени хора и нетърпимостта към други Наздравица

vBulletin съобщение
You have been banned for the following reason:
Обида на играч, език в форума

Date the ban will be lifted: 04.09.2011, 15:00

Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Пепо мЪ,кво си напрайла толкоз бе... Уааа! Уааа! Уааа!
Ми кво съм направила казах на родеон и румен с немското знаме какви гъзолизци са и ме баннаха.А както видях те се разхождат из форума необезпокоявани от никого.Като ми изтече наказанието пак няма да им мълча та ако ще и акаунта да ми закрият.Това че изтриха постовене не означава че ги нямам снимани и ще се оплача на по-горна инстанция че се наказват определени хора а останалите като тия две лекета може да сеят злоба колкото и както си искат
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 10:17 #103

Пепи бановете там се раздават безпричинно САМО на ОПГ и всички,които са с нас.Забележат ли дори и най-малката съпричастност с ОПГ вече им влизаш в списъка и започват да валят картони и банове.
Онези няма да ги пипнат,защото са срещу нас,следователно са им удобни...
Срещу това се борим,никой не чете мненията ни,само като ни видят никовете и се търси причина за наказание.
И никой не си дава сметка,че когато сме скачали срещу нещо то е било някаква нередност,било от страна на модовете,било от страна на някой играч и то не само нередност насочена срещу нас,но и срещу други съвсем непознати за нас играчи.
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 00:33 #104

Аааайде , на Миксо най-накрая не му издържаха нервите и ми тресна бан по ІР , ама аз пък пуснах това запитване :

Във връзка с посочената информация в Декларация за защита на личните данни на Бигпойнт, бих искала да бъда информирана, какви точно лични данни се съхраняват за акаунта, който ползвам, както и на какво правно основание същите са предоставени на лице, ползващо ник "Миксо" и е ли същият служител по смисъла на закона, имащ право на достъп до личните ми данни, влючително и IP адрес, по които мога да бъда идентифицирана. Съда за достъпа му до личните ми данни, с оглед наложен ми от същия бан по IP адрес във форума. Информацията ми е необходима с оглед защита на законните ми права и интереси пред оторизиран държавен орган.

ПС, Тоя човек явно не е ползвал прокси ... Усмивка
Върнете се в началото Go down
--DAN--
Орач
Орач
--DAN--


защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 07:52 #105

Елфи , а ти как установи че си банната по айпи ? Ако не си почистиш кукитата , браузерът ти се опитва да влезе със старите ти данни (демек с баннатия ник). Опитай да влезеш след като ги почистиш с друг никнейм , за който си сигурна че няма бан...
Ако и тогава не можеш да влезеш , опитай с браузер през който не е влизано във фармерама.Ако пак не можеш да влезеш , тогава вече е съвсем сигурно че имаш бан по айпи...
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 08:42 #106

Елфи, съжалявам за фермата ти. Явно въпросите ти са доста неудобни, въпреки, че са много основателни. А, господинът ги тълкува като СПАМ, защото са си умили ръцете с някакъв готов отговор.
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 11:15 #107

Дан, установих го като се опитах да вляза през ника на експерименталната ферма - и през него не можах, но през прокси се справих .

Както и да е, във фермата мога да влизам, но нямам желание.

А банът е твърде кратък като срок - няколко дни, достатъчно време да извърша окончателните проверки и да преценя какво правя.
Кореспонденцията ми мина във вариант със съппорт Усмивка
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 12:43 #108

Елфи написа:
Дан, установих го като се опитах да вляза през ника на експерименталната ферма - и през него не можах, но през прокси се справих .

Както и да е, във фермата мога да влизам, но нямам желание.

А банът е твърде кратък като срок - няколко дни, достатъчно време да извърша окончателните проверки и да преценя какво правя.
Кореспонденцията ми мина във вариант със съппорт Усмивка
браузера ти помни лога от последното влизане във форума, така от който и ник да се опиташ да влезеш ще ти изпише, че си бан. изчисти си кеша и се логни с друг ник http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/index.php ако ника никога не е влизал във форума няма да ти признае лога през форума, тогава влез във фермата и влез през бутона "форум"
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 12:55 #109

На мен лично ми писна да ми дават картони ей така за спорта.Миксо или катя все един дол дренки
Да ви споделя моите мисил накъде текат че са на път да прелея Давам ти сърцето си
За мен този който си прави гаргарата с фермите е самия миксо-всичко води към него като с почне от достъпа до панела и се завърши с напоследък инфантилното му поведение и излизане от контрол на нервите му с последващо банване на десетки играчи
Мисля че мога да проверя от един хакер как може да се получат тия неща и дали имам основание да го подозирам него
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 12:59 #110

Това и аз си го мисля от известно време. Не мога да го докажа директно, но косвените улики водят към него. Ругаене
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 13:02 #111

todorsh написа:
Това и аз си го мисля от известно време. Не мога да го докажа директно, но косвените улики водят към него. Ругаене
Мисля че ще мога да го докажа но ще трябва примамка.За да клъвне и да се издъни.Всичко е към него абсолютно.В него е и ножа и хляба-оплакваме се от него на него......хахахахахаха
неудобните ще изчезнат,останалите ще са наказани от горчивия опит на баннатите.И гошето е само кьорфишек-прах в очите за да се отклоним от главния.......Може да съм професионално изкривена и да търся под вола теле но за мен единствения крадец е михаил който се мисли за архангел михаил
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 13:05 #112

pepina_m72 написа:
todorsh написа:
Това и аз си го мисля от известно време. Не мога да го докажа директно, но косвените улики водят към него. Ругаене
Мисля че ще мога да го докажа но ще трябва примамка.За да клъвне и да се издъни.Всичко е към него абсолютно.В него е и ножа и хляба-оплакваме се от него на него......хахахахахаха
неудобните ще изчезнат,останалите ще са наказани от горчивия опит на баннатите.И гошето е само кьорфишек-прах в очите за да се отклоним от главния.......Може да съм професионално изкривена и да търся под вола теле но за мен единствения крадец е михаил който се мисли за архангел михаил

Да не говорим, че и любимката ми Катерина Червенкова го защитава постоянно и се мъкнат заедно навсякъде. Има кой да застава зад него.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 13:09 #113

todorsh написа:


Да не говорим, че и любимката ми Катерина Червенкова го защитава постоянно и се мъкнат заедно навсякъде. Има кой да застава зад него.
Да днес тя ме награди два пъти за което и благодаря че иначе няма кой да ми пише защитата Рев
Аз нямам думи за ставащото и съм потресена от наглостта на тези двамата.Защо катя преди да наказва не се запита-абе има ли друг да го нападат,има ли друг да го обиждат/макара че не видях обиди освен дет му писах че е нагъл/Дори даскалов необичайно кротко присъства само на оглед.Тук има нещо доста гнило при тия двамата а невероятния сапун за пране им е гошенцето-който изобщо може и да не е гошо а да е пешо например
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 13:15 #114

pepina_m72 написа:

Да днес тя ме награди два пъти за което и благодаря че иначе няма кой да ми пише защитата Рев
Аз нямам думи за ставащото и съм потресена от наглостта на тези двамата.Защо катя преди да наказва не се запита-абе има ли друг да го нападат,има ли друг да го обиждат/макара че не видях обиди освен дет му писах че е нагъл/Дори даскалов необичайно кротко присъства само на оглед.Тук има нещо доста гнило при тия двамата а невероятния сапун за пране им е гошенцето-който изобщо може и да не е гошо а да е пешо например

Не само ти се чувстваш така. Катя е като програмиран робот. Дрънчи като латерна, само повтаря шаблонни отговори сякаш ги вади от черновите. Двамата са толкова некадърни, че едно изречение без грешка не могат да направят. Даскала само чете и се кикоти. Седи като някоя невестулка ги разгонва всички където трябва. Преди да се появи някой в темата той е там. Сапуна е свинки и смърди.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 13:19 #115

todorsh написа:


Не само ти се чувстваш така. Катя е като програмиран робот. Дрънчи като латерна, само повтаря шаблонни отговори сякаш ги вади от черновите. Двамата са толкова некадърни, че едно изречение без грешка не могат да направят. Даскала само чете и се кикоти. Седи като някоя невестулка ги разгонва всички където трябва. Преди да се появи някой в темата той е там. Сапуна е свинки и смърди.

виж само михаилчо колок мъдро ми е отговорил на провокацията за покера-къде го чукаш къде се пука......да е нещо да му набие човек ама то акъл.......не става......
егати тиймлидера като за толкова време има само няколко мнения и то за да опострофира а не да помага
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 13:44 #116

pepina_m72 написа:
виж само михаилчо колок мъдро ми е отговорил на провокацията за покера-къде го чукаш къде се пука......да е нещо да му набие човек ама то акъл.......не става......
егати тиймлидера като за толкова време има само няколко мнения и то за да опострофира а не да помага

Сложено лице е, то е ясно, ама червената ще не е мислила кой избира да я представя...
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:07 #117

todorsh написа:


Сложено лице е, то е ясно, ама червената ще не е мислила кой избира да я представя...
хлапе трудно смилам последния ти пост-може ли да кажеш пак мисълта си Мажоретки
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:11 #118

pepina_m72 написа:
todorsh написа:


Сложено лице е, то е ясно, ама червената ще не е мислила кой избира да я представя...
хлапе трудно смилам последния ти пост-може ли да кажеш пак мисълта си Мажоретки

Хаха, говорих по телефон и съм написал някоя сричка от разговора. Кикотене

Казвах, че онзи са го намърдали и ако е червената Катя, то не е мислила кой си е избрала да я представя и сега само върви и му бърше помията.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:13 #119

todorsh написа:


Казвах, че онзи са го намърдали и ако е червената Катя, то не е мислила кой си е избрала да я представя и сега само върви и му бърше помията.
той миксо е мноооого преди да се появи катя. някой друг си го е сложил Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:14 #120

todorsh написа:


Хаха, говорих по телефон и съм написал някоя сричка от разговора. Кикотене

Казвах, че онзи са го намърдали и ако е червената Катя, то не е мислила кой си е избрала да я представя и сега само върви и му бърше помията.
Ахаааааааааааааа сега го смлях хахаха вярно е прав си така е.протежетата винаги дънят гарантите си шот ако са кадърни нема да се нуждаят от протежиране.
горкия миксо-той сам не осъзнава колко е жалък и смешен
оп наспамих и да чакам с баша да ма баннете Метене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:14 #121

pepina_m72 написа:
[
Ахаааааааааааааа сега го смлях хахаха вярно е прав си така е.протежетата винаги дънят гарантите си шот ако са кадърни нема да се нуждаят от протежиране.
горкия миксо-той сам не осъзнава колко е жалък и смешен
оп наспамих и да чакам с баша да ма баннете Метене
Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:15 #122

БашФермер написа:
Учудване Учудване Учудване Учудване

шега шот взе да ми липсва постоянното бананче по мене.днес само веднъж съм затворена та рекох да си наваксам с вас BAN?
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:17 #123

БашФермер написа:
todorsh написа:


Казвах, че онзи са го намърдали и ако е червената Катя, то не е мислила кой си е избрала да я представя и сега само върви и му бърше помията.
той миксо е мноооого преди да се появи катя. някой друг си го е сложил Намигане

Сега друг да му сърба попарата. Защо Борянка не дойде да си го опитоми малко?!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:17 #124

миииии ударила ме е кризата, бананите свършиха, пък и няма пари за други Плезене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:20 #125

БашФермер написа:
миииии ударила ме е кризата, бананите свършиха, пък и няма пари за други Плезене
е да взема тогава да са регна пак там че да ми дадат един за из път дотук хахахахахаахха Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 5 Mini_c13 #126

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-