Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
АвторСъобщение
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:10 #326

BUTTERFLAIS написа:
Тоши,Добре се справяш.

Трудно ми е, този куест едвам го направих. Намръщка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:10 #327

Преди месеци, един делян10 ме беше нападнал, дай си скайп, дай си фейс, и не мирясва, та се наложи да го блокирам.После пък почна гошо985 , и него блокирах.Само не знам ако ме е добавил в бъдито си ,дали мога да се откача

.
защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Jdv1327514878a

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Arx1327514922b
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:11 #328

todorsh написа:


Защооо? Ще те запозная и с всичките ми доведени братя и сестри. И с Гошко, и с Дидко, и Невенка...
цт , Тц-тц! не ща, моите са ми достатъчни, те също се грижат добре за моята ферма Плезла
не искам още помагачи Плезла
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:13 #329

.


Последната промяна е направена от todorsh на Сря 11 Дек 2013, 13:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:13 #330

todorsh написа:


Трудно ми е, този куест едвам го направих. защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 1371890812
Сега на мода е Мититууу
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:16 #331

BUTTERFLAIS написа:
Сега на мода е Мититууу

ти остъй, ами го добавих в една сателитка за да му пратя тиквен мармалад Рев
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:17 #332

лета написа:
BUTTERFLAIS написа:
Сега на мода е Мититууу

ти остъй, ами го добавих в една сателитка за да му пратя тиквен мармалад Рев

Нека ти като не ме щеш. Той страда от маниакална привързаност и ще ти се лепне за фермата, че и ти няма да може да си я докопаш. Смях
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:19 #333

лета написа:


ти остъй, ами го добавих в една сателитка за да му пратя тиквен мармалад защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 2939215856
Не бой се, тоя вижда всичко и всички не можеш избега.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:21 #334

todorsh написа:


Нека ти като не ме щеш. Той страда от маниакална привързаност и ще ти се лепне за фермата, че и ти няма да може да си я докопаш. Смях
направо ме успокои , да взема без бой да му я подаря ли Голяма работа , аз я източвам всекидневно и освен да обира дърветата там не знам какво може да прави Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 18:21 #335

todorsh написа:


Нека ти като не ме щеш. Той страда от маниакална привързаност и ще ти се лепне за фермата, че и ти няма да може да си я докопаш. защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 364988687
Нямам търпение от кога го чакам. защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 364988687 защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 364988687 защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 364988687 защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 364988687Ама него го е страх от сянката му.
Върнете се в началото Go down
tanianencheva
Орач
Орач
tanianencheva


защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Сря 25 Яну 2012, 22:22 #336

Аз нямам проблем с банове, но искам да предложа една ферма на някой ,който има време да се занимава с нея, а може би е временно или перманентно лишен от такава. Фермата е на 76 ниво, има отворена цялата горска поляна и бахамата, горе - долу половината постоянни куести са изпълнени, за временните нямам много време пък и с тези бройки, иначе има потенциал - доста продукти има, животни, растения, бахамата е отворена след преминаването на валутата така че там няма много, занаятчииския е мармаладажия - 3 ниво. Ако нещо се сещате ме питайте. Иначе си имам друга по- сериозна ферма и просто нямам време и за тази, та затова искам някой сериозен играч да си разработва, да не я зарязвам така.
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Съб 28 Яну 2012, 07:43 #337

todorsh написа:
Може да получите писъмце и от братовчедка ми девето коляно....

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 4050754y

Тя е общителна и обича да пише на всеки.
Уби ма от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Съб 28 Яну 2012, 15:47 #338

Maxtor написа:

Уби ма от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
TOWA Е ГОШЕТО БРЕ,КАК НЕ ГО ПОЗНАХТЕ
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13Съб 28 Яну 2012, 19:45 #339

rucan1 написа:

TOWA Е ГОШЕТО БРЕ,КАК НЕ ГО ПОЗНАХТЕ
Знам, ама съобщението е много смешно... Тодорш и Гошето стават Ромео и Жулиета Заливане от смях Цял ден ще си бъбрят Смях Смях Смях


Тодорш, не се обиждай... това е просто шега...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 14 Mini_c13 #340

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 14 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-