Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:15 #26

crusader написа:
БашФермер написа:

Брадясал
ти пък Учудване Учудване Учудване нищо не каза, за кви проблеми говориш.....то само на обиколка да мина там и е достатъчно. не само, че нямам нищо против ами ще чакам с нетърпение да го прочета Сладолед Сладолед Сладолед

Пъпчивеца се взе много на сериозно Биберон Трябва да е с парашут,колкото Русия,та да го търпят с този мозък на гол охлюв .Утре имам много работа,но в петък ще Ви кажа/покажа/,как в неделя- сабалем ,Змиорката ме триеше и правеше намеци..

п.п. Той ще казва на хората-"сбирщайн" Добре ,че е темата му ,та някое заблудено моме да му върже Брадясал

п.п.2Правата на горното не са запазени,може да се разпространява на всякъде... Каубой [/quote]

И пак няма да има кой да му върже, Крус...То това вони от далеч,та се не трае... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:18 #27

Крус, аз написах писмо до съпортертака им katestar ей сега ще го изровя и ще ти го покажа, но ще ти копирам и отговора й....ей така гледах Учудване Учудване Учудване Учудване около 3 мин и накрая й написах, че е смешна.

ей сега сек да го намеря в мейла
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:22 #28

АЗ:
Цитат :
Катя, здравей отново!

Вече съм на ръба да избухна и не само аз, а и доста потребители. Вие подигравате ли се с нас?!?!?!? Гаврите ли се?!?!?! Какво правите?!?!?!?

Погледни си държанието на екипа спрямо нас!!!! Това е безобразни, унизително и обидно!!! До кога смятате, че можем да търпим това отношение от вас?!?!!? Всичко си има граници. В понеделник всичкият снимков материал с постове от екипа ти, в които сме били обект на подигравка и надвишаване на правата ви ще бъдат изпратени на немски език не на немски съпорт, а на мейла в управата на играта. Това не може да продължава!!!!

Ето за какво ти говоря, прочети много внимателно снимките!!!!

http://www.prikachi.com/images/137/3468137J.jpg
http://www.prikachi.com/images/139/3468139T.jpg
http://www.prikachi.com/images/140/3468140u.jpg

Това ли е профила на един вас съвестен админ?!?!?!? Това ли е държанието, което трябва да се налага?!?!?! Защото аз си мисля, че това е превишаване на правата и избиване на комплекси. Все повече хора бягат от форума тук, ако целите да губите потребители просто кажете, но всяко нещо си има граници, а вие ги прекрачихте многократно. Това, че има правото да наказва не му дава свободата да се държи с нас като с мекотели, всеки си има достойнство!!!

Очаквам адекватен отговор, а не дежурните 3 реда!!!

три дни отговор нямаше и пак писах
пак Аз:
Цитат :
Здрасти Катя,

мислих, че след като работиш пряко за БГ, а не си просто администратор или модератор си заинтересувана от нуждите и мнението на потребителите ви. Реално погледнато трябваше ти да си човекът, който работи в техен интерес, но виждам, че след като са пуснати 2 писма подплатени със снимков материал как член на екипа ти се гаври с потребителите няма никакво развитие. Жалко, имахме надежди, че поне ти би обърнала внимание на това, но след каато аз лично с очите си видях, че ти беше в темата "Думи в думата", докато Миксо правеше всичко това съм вече на мнението, че не само си гъгласна с действията му, а дори ги толерираш. Държа тези два непрекомерно дадени ми картони от въпросния "админ" да бъдат премахнати и да видим най- накрая някакви взети мерки това отношение да бъде прекратено.
Ако ти беше в нашата позиция?!?!?

и днес получих това
Цитат :
Здравей ,

Подробно разгледах всички доказателства за провинението на модератора и за съжаление не намирам такова. Във форума има правила и те трябва да се спазват от всеки един потребител. Искрено съжалявам,ако молбата или действията на модератора са ти е прозвучали грубо или си се обидил/а. Ще обърнем внимание на въпросния модератор,но ще помоля и теб да не се държиш грубо с членове на екипа. Никой от екипа няма за цел да прави играта Ви по-трудна или неприятна. Напротив стремят се да помагат и да бъдат максимално полезни с каквото могат и каквото е по силите им. В правилата ясно е записано, че нарежданията на модератор трябва да се спазват.


Приятелски поздрав от

Ekaterina

след 3 минути гледане тъпо й се изсмях и казах, че е смешна
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:23 #29

сега ще направя превод аз и бая снимков материал имам.... няма кой на немски дап ревежда, като няма на английски ще четат
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:27 #30

трябваше да и кажеш че не си е и струвало да дава такива отговори на "сбирщаин"
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 18:35 #31

Поздрави за всички наказани!
http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=387739#post387739
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 18:37 #32

crusader написа:
Поздрави за всички наказани!
http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=387739#post387739
Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! много хубаво си го казал, жалкото е че ще си следващия Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 18:54 #33

Крус за съжаление единственото,което ще направи е да мине да те забърше и да те накаже.

Самовлюбен е до безкрайност и в момента го удряме всички по егото.
Не става въпрос вече за човек с власт,а за човек,който иска,но не може да е лидер.Оттам и яростта към останалите,че не го признават за такъв.

Лидер е Баша за сравнение...а иначе място за сравнение няма.
Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 18:58 #34

хахахахахахах той не може щото му пречат грандоманията и комплексите. тук ся и острата да се регне ще я уважавам /макар да ми знаеш мнението/, защото това е направено за всички обидени и неосведомени, за да се избяга от деспотизма...... всеки има право на мнение и след като играем една игра равен старт. той не може да разграничи личното от исканията ни. а след като искам аз да се държат с мен като с човек и да мога да говоря спокойно и вървя срещу тях, не мога да приличам на тях и да налагам това, което те.
тук става въорос за играта, а на другото ни местенце /личното/ там мисля по друг начин Намигане Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 19:11 #35

БашФермер написа:
хахахахахахах той не може щото му пречат грандоманията и комплексите. тук ся и острата да се регне ще я уважавам /макар да ми знаеш мнението/, защото това е направено за всички обидени и неосведомени, за да се избяга от деспотизма...... всеки има право на мнение и след като играем една игра равен старт. той не може да разграничи личното от исканията ни. а след като искам аз да се държат с мен като с човек и да мога да говоря спокойно и вървя срещу тях, не мога да приличам на тях и да налагам това, което те.
тук става въорос за играта, а на другото ни местенце /личното/ там мисля по друг начин Намигане Сладолед Сладолед Сладолед

Баш и острата може да се е регнала вече,но някои хора ще си сменят името с което пишат там Намигане

аз нямам думи,за поста за който ме банна не знам къде стъпих накриво.писах си културно с уважение и по правилата.

това ,което ме вбесява е,че аз се отнесох културно,но никой/нито Миксо,нито съпорта/ ще ми даде обяснение,защо?

в бана ми пишеше “спам в тема на играч“

ми къде да попитам него лично ако не в неговата тема?
затова и си мисля,че бана ми беше на лична основа и от презрение,не заради правилата.
аз в момента играя защото намерих приятели покрай тази игра,и ми стана още по-интересна.
Споделяме си заедно инфо помагаме си,обаче всичко това стана покрай спама оттатък.
иначе отдавна да съм я зарязала именно заради отношението във форума.
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 19:32 #36

крус-точно и на място казано,аз за сащото, но по-малко по различен начин ,си го отнесох ,
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 04:12 #37

само минавам да кажа добро утро и чао.....и какво да видя.....вече мога да влизам и чета.Явно ,микси ме баннва кога е на линия,та да не питам много
ПП-и крус ни прави компания Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 07:49 #38

Баниран съм,но слабичко./24 часа/ Брадясал

Не ми се губи време,та да го налазя с "идиотите" си от други ферми Ловец Каубой Цепене на дърва Зюмбюл може да бъде голяма гад,ако поиска Брадясал ,но сега нямам време Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 08:16 #39

Божичко, изпуснала съм вчерашния купон. И аз съм си събрала снимчици на затворени по необясними причини постове, ама ми мина желанието да пиша на техния съпорт (на нашия по очевидни причини не виждам смисъл - гарван гарвану око не вади, а и предположих, че дадените тихомълком указания идват от по-горе). Най-много да ме препратят да чета ОУП, които самите те май не са чели!

Ама ако ще има битка с тях, свиркайте!
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 08:35 #40

Изчетох цялата тема и се чудя защо аз нямам нито 1 бан?Толкова ли не съм заслужила,това вече го приемам като лична обида. Мене кой откъде мине ме забърсва, те обаче не знаят аз колко мога да бъда упорита.Вчера Даскалов изтри линка за фен сайта от коментара ми. Попитах го защо е изтрил линка http://farmemaniqbg.webnode.com/ , отговор не получих, а линка си стои все още.А госпожицата(госпожата) с фантата от Бургас, да не е акционер във Фармерама,че е толкова толерирана? Или просто и се кефят, че е адски неграмотна?!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 08:40 #41

Линче ми почвай да спамиш и си готова с бананите. Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 08:51 #42

zizita1982 написа:
Линче ми почвай да спамиш и си готова с бананите. Кикотене Кикотене Кикотене
Ами че от моите коментари 90% са такива, а като съм на кеф не могат да ме спрат,ама явно съм невидима за тях хм... Намръщка
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 09:31 #43

.Lina72. написа:
zizita1982 написа:
Линче ми почвай да спамиш и си готова с бананите. Кикотене Кикотене Кикотене
Ами че от моите коментари 90% са такива, а като съм на кеф не могат да ме спрат,ама явно съм невидима за тях хм... Намръщка
ти кажи че си желаеща Изплезване Изплезване дошла си при точните хора за съвет ,как да стане Насаме Насаме Насаме Насаме Насаме Насаме
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 09:43 #44

Лина тва да ти е проблема Смях Смях Смях Смях Смях

аз ще ти кажа как да си постигнеш мечтата Смях Смях Смях Смях
даваме ти разрешение да сложиш в подписа член на ОПГ,разходи го по темите и до 2 дена си готова с банаЗаливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


п.п.аз още малко да си подготвя речта,тъкмо ми изтече бана и ще ида да задам няколко въпроса Изплезване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 09:48 #45

lucille_1412 написа:
Божичко, изпуснала съм вчерашния купон. И аз съм си събрала снимчици на затворени по необясними причини постове, ама ми мина желанието да пиша на техния съпорт (на нашия по очевидни причини не виждам смисъл - гарван гарвану око не вади, а и предположих, че дадените тихомълком указания идват от по-горе). Най-много да ме препратят да чета ОУП, които самите те май не са чели!

Ама ако ще има битка с тях, свиркайте!

Пусни го тук материала,ако искаш отвори тема и там всички ще слагаме подобни снимки,да видят и останалите за какво става въпрос,защото обикновено се трие,хората не го виждат това и после скачат срещу нас и питат “Какво са ви направили модераторите?“
аз искам да отворим очите на останалите и всички заедно да си търсим правата.
Ние сега сме малко хора,които се опъват,лесно им е да ни банват 10 човека само защото сме неудобни,обаче 100-200 човека ако скочат вече е друга работа.
То не става въпрос за битка,а да си спечелим уважението като играчи и като хора от страна на екипа,не сме някакви лабораторни мишки,че да си правят каквото си искат с нас.
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 09:54 #46

ildevaris написа:
lucille_1412 написа:
Божичко, изпуснала съм вчерашния купон. И аз съм си събрала снимчици на затворени по необясними причини постове, ама ми мина желанието да пиша на техния съпорт (на нашия по очевидни причини не виждам смисъл - гарван гарвану око не вади, а и предположих, че дадените тихомълком указания идват от по-горе). Най-много да ме препратят да чета ОУП, които самите те май не са чели!

Ама ако ще има битка с тях, свиркайте!

Пусни го тук материала,ако искаш отвори тема и там всички ще слагаме подобни снимки,да видят и останалите за какво става въпрос,защото обикновено се трие,хората не го виждат това и после скачат срещу нас и питат “Какво са ви направили модераторите?“
аз искам да отворим очите на останалите и всички заедно да си търсим правата.
Ние сега сме малко хора,които се опъват,лесно им е да ни банват 10 човека само защото сме неудобни,обаче 100-200 човека ако скочат вече е друга работа.
То не става въпрос за битка,а да си спечелим уважението като играчи и като хора от страна на екипа,не сме някакви лабораторни мишки,че да си правят каквото си искат с нас.
да наитина хубава идея,да се види ,какво се върши как се трие избирателно
е то хубаво да кажеш ;СНИМАИ ,СЛАГАИ Изплезване Изплезване Изплезване И АЗ СЪМ ЗА ТОВА, но ка да слагам и снимам като неумем Рев Рев Рев Смях Смях Чисто е... Чисто е... ,ам пък може да приказвам и вадя очите,това веч сам се специялизирал Канибал Канибал Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 10:20 #47

ildevaris написа:
Лина тва да ти е проблема Смях Смях Смях Смях Смях

аз ще ти кажа как да си постигнеш мечтата Смях Смях Смях Смях
даваме ти разрешение да сложиш в подписа член на ОПГ,разходи го по темите и до 2 дена си готова с банаЗаливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


п.п.аз още малко да си подготвя речта,тъкмо ми изтече бана и ще ида да задам няколко въпроса Изплезване

а аз се чудих защо на мен не ми направи забележка миксо след като му се изсмях в лицето на думата зъб и бях писала отдолу ключар за следваща дума, но поста и минута не остана веднага ми се изтри и беше написано , че иска смислени думи.
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 10:26 #48

лета написа:
ildevaris написа:
Лина тва да ти е проблема Смях Смях Смях Смях Смях

аз ще ти кажа как да си постигнеш мечтата Смях Смях Смях Смях
даваме ти разрешение да сложиш в подписа член на ОПГ,разходи го по темите и до 2 дена си готова с банаЗаливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


п.п.аз още малко да си подготвя речта,тъкмо ми изтече бана и ще ида да задам няколко въпроса Изплезване

а аз се чудих защо на мен не ми направи забележка миксо след като му се изсмях в лицето на думата зъб и бях писала отдолу ключар за следваща дума, но поста и минута не остана веднага ми се изтри и беше написано , че иска смислени думи.

лета нали видя мен за какво ме банна в първия пост.
всичко е на лична основа и защото опг-тата сме неудобните там,пък и фенсайт и форум се направи и дърпаме хората тук,направо са бесни.
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 11:04 #49

а откакто направихте регистрацията задължителна, бяса е пълен
Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 11:08 #50

flame-4e написа:
а откакто направихте регистрацията задължителна, бяса е пълен
Кикотене Кикотене Кикотене

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-