Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:27 #126

там определено ще ти е по-лесно Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:29 #127

Цитат от НЕУДОБНА
Здравей! И аз съм с мир Ама на съпорт пак ми отговаря този,дето не искам да питам. Каква е процедурата? Мир

daskalov64
Здравей,
Ами съпорт-а е съставен от високите нива в играта.
Мир.

Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:30 #128

БашФермер написа:
там определено ще ти е по-лесно Сладолед Сладолед Сладолед
не ми е приятно там вече.форума беше страхотно място за забавление и отдих.сега не ми е на сърце и тук съм далеч по спокойна и уютно настанена
за мен това е официалния форум а не онзи там комунистическия

todorsh написа:
Цитат от НЕУДОБНА
Здравей! И аз съм с мир Ама на съпорт пак ми отговаря този,дето не искам да питам. Каква е процедурата? Мир

daskalov64
Здравей,
Ами съпорт-а е съставен от високите нива в играта.
Мир.

Смях Смях Смях

високите нива ли...а да миксо е съпорт нищо ново
Върнете се в началото Go down
--DAN--
Орач
Орач
--DAN--


защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:36 #129

pepina_m72 написа:

не ми е приятно там вече.форума беше страхотно място за забавление и отдих.сега не ми е на сърце и тук съм далеч по спокойна и уютно настанена
за мен това е официалния форум а не онзи там комунистическия



високите нива ли...а да миксо е съпорт нищо ново

Ами то както е тръгнало , официалния форум на играта май ще си го ползваме само за да попрочетем официалните съобщения Намигане
И никакво писане там (от страх от хакване или бананче)...
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:38 #130

--DAN-- написа:


Ами то както е тръгнало , официалния форум на играта май ще си го ползваме само за да попрочетем официалните съобщения Намигане
И никакво писане там (от страх от хакване или бананче)...
ми да обаче от това ние печелим а те само губят.защото спомни си каква е количествената разлика в даването на съвети и оказването на помощ от редови играчи и екип.Като ни няма повечето нека търчат по темите и да обясняват вместо както досега да благодарят и да изчезват Наздравица
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:39 #131

--DAN-- написа:
Ами то както е тръгнало , официалния форум на играта май ще си го ползваме само за да попрочетем официалните съобщения Намигане
И никакво писане там (от страх от хакване или бананче)...

Може да им е скучно без нас, няма да има кого да награждават и само за люпене на пилета ще говорят и ще си снимат яйцата.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:42 #132

todorsh написа:


Може да им е скучно без нас, няма да има кого да награждават и само за люпене на пилета ще говорят и ще си снимат яйцата.
честно казано там женската част от екипа има яйца-мъжете са като колибарски петли диви и залупени.тестостерона се лее от Люси,елия и напоследък от ани а мъжката част е стриптийс васер
нека скучаят-човек оценява какво е имал едва след като го изгуби-нека си стоят на скучно и тъпо
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:03 #133

pepina_m72 написа:

честно казано там женската част от екипа има яйца-мъжете са като колибарски петли диви и залупени.тестостерона се лее от Люси,елия и напоследък от ани а мъжката част е стриптийс васер
нека скучаят-човек оценява какво е имал едва след като го изгуби-нека си стоят на скучно и тъпо

Така е, но явно те са си самодостатъчни...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:25 #134

todorsh написа:


Така е, но явно те са си самодостатъчни...

А не така,ако си останат само те ,ще трябва да почнат един на друг да си завират бананите...Некой мое да не му хареса,а друг да го завторят в тъмното...Много кървава и мътна ша стане тя така... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:28 #135

keriduen написа:


А не така,ако си останат само те ,ще трябва да почнат един на друг да си завират бананите...Некой мое да не му хареса,а друг да го завторят в тъмното...Много кървава и мътна ша стане тя така... Сладолед Сладолед Сладолед
то като гледам на миксо отдавна са му навряли банан в едно тъмно и мръсно местенце шот вес е като препикано мушкато и му е крив света.
да си стоят в скучните сега теми за патици гъски крокодили и защо нямам обор за прилепи бееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:30 #136

pepina_m72 написа:

то като гледам на миксо отдавна са му навряли банан в едно тъмно и мръсно местенце шот вес е като препикано мушкато и му е крив света.
да си стоят в скучните сега теми за патици гъски крокодили и защо нямам обор за прилепи бееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Дали... Тц-тц! Или проблема е точно обратен...Както казва един приятел Подсвиркване "Аман от недое..ни" Смях
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:40 #137

keriduen написа:


Дали... Тц-тц! Или проблема е точно обратен...Както казва един приятел Подсвиркване "Аман от недое..ни" Смях
хахахахаха може и да си права-сърдит е че банана е само един хахахахахахахаха
я по повод невероятния форум да почерпя
защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSsvZ1ZHFcL46AJ1zPnTwn96tAAuIYCI-n8qo6MfQgRrEpqN9DZJg


Последната промяна е направена от pepina_m72 на Сря 11 Яну 2012, 15:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:49 #138

pepina_m72 написа:

хахахахаха може и да си права-сърдит е че банана е само един хахахахахахахаха

Абе в крайна сметка това би трябвало да си е негов проблем,слабо ме интересува мене кой и дали го е.. него,ама дерта ми е защо по дяволите го прави и мой проблем това...Скоро няма да го преглътна снощното фиаско,за нищо и никакво да ми карцира фермата...Аз пък си държа на нея и си плащам да си я имам и поддържам,след 2 дена трябваше да вдигна ниво,пропускам събития и в момента физически усещам как ми буренясват поленцата... Рев Рев Рев Рев

Миксооооооооооо,гад долна,влез ми обери реколтатааааааааааааааааааааа,като си толкоз отворен... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:52 #139

keriduen написа:


Абе в крайна сметка това би трябвало да си е негов проблем,слабо ме интересува мене кой и дали го е.. него,ама дерта ми е защо по дяволите го прави и мой проблем това...Скоро няма да го преглътна снощното фиаско,за нищо и никакво да ми карцира фермата...Аз пък си държа на нея и си плащам да си я имам и поддържам,след 2 дена трябваше да вдигна ниво,пропускам събития и в момента физически усещам как ми буренясват поленцата... Рев Рев Рев Рев

Миксооооооооооо,гад долна,влез ми обери реколтатааааааааааааааааааааа,като си толкоз отворен... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Е точно това и мен ме дразни.Затвори ферми на хора които буквално нищо не са му направили.А иначе с хакери не можело да се справи.....
Всеки малко или много е наливал в тая игра-било то смс-и било то с карта така че за всеки е важен всеки пропуснат ден
Миксо ако имаш смелостта да влизаш понякога тук да знаеш че си лайно от класа и жалко за тебе че ще си умреш като такова
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:59 #140

pepina_m72 написа:

Е точно това и мен ме дразни.Затвори ферми на хора които буквално нищо не са му направили.А иначе с хакери не можело да се справи.....
Всеки малко или много е наливал в тая игра-било то смс-и било то с карта така че за всеки е важен всеки пропуснат ден
Миксо ако имаш смелостта да влизаш понякога тук да знаеш че си лайно от класа и жалко за тебе че ще си умреш като такова

Ако влезе тук ще яде големия банан - прецедентно.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:01 #141

todorsh написа:


Ако влезе тук ще яде големия банан - прецедентно.
Той го е изял още като се е родил ама милия изобщо не го знае Изплезване
Хлапе можеш ли да погледнеш докога ми е бана че не ми се прави ново регване само заради това.И без това не мога да гледам повече ферми а и не ми се и иска вече.Даже като кажа ферма и усещам как обедното ми меню иска да излезе на въздух и да види кой е тоя михаилЕ дет си играе на господ
А този гошито дет ми е комшия си свети зелено и си работи фермата пък другите да го д....ат така излиза
А аз пак не разбрах как едното гоши ми изчезна от съседите на два дена съседство
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:04 #142

pepina_m72 написа:

Хлапе можеш ли да погледнеш докога ми е бана че не ми се прави ново регване само заради това.И без това не мога да гледам повече ферми а и не ми се и иска вече.Даже като кажа ферма и усещам как обедното ми меню иска да излезе на въздух и да види кой е тоя михаилЕ дет си играе на господ

Единственото което мога да видя е, че имаш бан. Ти можеш да видиш. Иди и ще ти се изпише причината (ако има такава) и давността й.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:09 #143

todorsh написа:


Единственото което мога да видя е, че имаш бан. Ти можеш да видиш. Иди и ще ти се изпише причината (ако има такава) и давността й.
вярно бе леле така съм се ошашкала.нали като кликна на форума ми го изписва.......
а не тия ме направиха луда и щастлива
ма много ми се иска да го пуснат че да му кажа на миксо някои нещица.
хлапе добре че си ти да ме вкарваш в рамката когато излизам от нея Целувка

да 13/01 11,00ч системно обиждане на админ-той милия се засегнал представи си
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:13 #144

pepina_m72 написа:

вярно бе леле така съм се ошашкала.нали като кликна на форума ми го изписва.......
а не тия ме направиха луда и щастлива
ма много ми се иска да го пуснат че да му кажа на миксо някои нещица.
хлапе добре че си ти да ме вкарваш в рамката когато излизам от нея Целувка

да 13/01 11,00ч системно обиждане на админ-той милия се засегнал представи си

Той все се ЗАсяга,щото ние все му се ЗАяждаме... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:15 #145

keriduen написа:


Той все се ЗАсяга,щото ние все му се ЗАяждаме... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
па що само с него-да се попита и да си отговори да ама не-шот за да си отговориш сам и да се гледаш в огледалото без да се срамуваш се иска смелост.А за затваряне ферми и плитко обиждало се иска само наглост и безочие
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:16 #146

pepina_m72 написа:
[
вярно бе леле така съм се ошашкала.нали като кликна на форума ми го изписва.......
а не тия ме направиха луда и щастлива
ма много ми се иска да го пуснат че да му кажа на миксо някои нещица.
хлапе добре че си ти да ме вкарваш в рамката когато излизам от нея Целувка

да 13/01 11,00ч системно обиждане на админ-той милия се засегнал представи си

Букет Засегнал се той. В много от постовете които не са конкретни се припознава. Никой не му е виновен.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:18 #147

todorsh написа:


Букет Засегнал се той. В много от постовете които не са конкретни се припознава. Никой не му е виновен.
Ми то за лудото не се пита шот то само се обажда.Поне се е припознал в Убидите-разгеле има една гънка за равновесие
Върнете се в началото Go down
--DAN--
Орач
Орач
--DAN--


защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:20 #148

todorsh написа:


защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 2824674281 Засегнал се той. В много от постовете които не са конкретни се припознава. Никой не му е виновен.

По тоя повод има една БГ. поговорка - гузен негонен бяга... Каквото и да се напише и тоя кретен си мисли че за него се отнася (ама то си е и така де )
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:23 #149

--DAN-- написа:


По тоя повод има една БГ. поговорка - гузен негонен бяга... Каквото и да се напише и тоя кретен си мисли че за него се отнася (ама то си е и така де )
Дан не обиждай кретените шот те имат повече разсъдък от този самозабравил се екземпляр.Очевидно Бог като го е създал и е строшил калъпа да не се пръкват повече такива недоносчета по света.
Колко ли е скучно там сега Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:32 #150

pepina_m72 написа:
--DAN-- написа:


По тоя повод има една БГ. поговорка - гузен негонен бяга... Каквото и да се напише и тоя кретен си мисли че за него се отнася (ама то си е и така де )
Дан не обиждай кретените шот те имат повече разсъдък от този самозабравил се екземпляр.Очевидно Бог като го е създал и е строшил калъпа да не се пръкват повече такива недоносчета по света.
Колко ли е скучно там сега Наздравица Наздравица

Наистина е скучно. Наминах за малко, но както предположи - въпроси за яйца, които сега са заменени с такива за лицензи.

Дан, така е...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 6 Mini_c13 #151

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-