Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Помощ за фермата - Page 5 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Помощ за фермата - Page 5 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 15:57 #101

rosi1963 написа:
jiji01091 написа:
здравейте трябват ми още топки само още 308 и вземам лоса Танцуване Танцуване Танцуване Танцуване Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! пиша се jiji0109 в играта

Изпратих ти 4 топки , всеки ден ще ти пращам по толкова.Успех!


благодаря ако искаш връщам жеста
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 17:42 #102

jiji01091 написа:
rosi1963 написа:
jiji01091 написа:
здравейте трябват ми още топки само още 308 и вземам лоса Танцуване Танцуване Танцуване Танцуване Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! пиша се jiji0109 в играта

Изпратих ти 4 топки , всеки ден ще ти пращам по толкова.Успех!


благодаря ако искаш връщам жеста

Изпратих ти и аз две. Намигане Зюмбюл и Карамфил Заливане от смях Няма да връщаш нищо,утре пак ще ти пратя.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 17:59 #103

може ли да ме осветлите как се пращат топки или да ми дадете линк да си прочета, че никъде не открих как става номера Усмивка
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 18:10 #104

titi166768 написа:
може ли да ме осветлите как се пращат топки или да ми дадете линк да си прочета, че никъде не открих как става номера Усмивка

Отиваш в пощата и изпращаш писмо на даден ник.Така влиза в списъка ти,когато отвориш този списък с изпратени писма в ляво има две човечета със зелен плюс на тях.Натискаш ги и така прибавяш ника на който си изпратила съобщение в бъди -листата си.После отиваш в града на червеният колет с подаръци и ,когато кликнеш на даденият подарък ти се отваря бъди-листата.От нея вече си избираш.....на кой,какво.....
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 18:22 #105

10Х, чекай да отрепетирам Усмивка

аз останах с чувството, че мога да изпращам повече от 5/7 подаръка на ден Намръщка безплатно, искам да кажа, защото имам един фен, който на ден ми изпраща по, абе вчера мисля 6 топки ми изпрати Усмивка
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 18:35 #106

titi166768 написа:
10Х, чекай да отрепетирам Усмивка

аз останах с чувството, че мога да изпращам повече от 5/7 подаръка на ден Намръщка безплатно, искам да кажа, защото имам един фен, който на ден ми изпраща по, абе вчера мисля 6 топки ми изпрати Усмивка

Когато ти свършат безплатните подаръци, може да изпращаш и с лг , но не от всички подаръци. От един играч може да се изпрати на друг играч само една топка.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 18:47 #107

благодаря за инфото, помислих си, че нещо ми убягва и има чалъм да се пращат повече от една топка на ден на даден човек Усмивка
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 18:58 #108

titi166768 написа:
благодаря за инфото, помислих си, че нещо ми убягва и има чалъм да се пращат повече от една топка на ден на даден човек Усмивка

един човек може да изпрати 5 топки, а да получи 18
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 19:09 #109

дам, това ясно, аз живеех с чувството, че пак съм изпуснала някоя далаверка Усмивка

само уточнението: една ферма, щото един човек не е равно на една ферма Усмивка
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:19 #110

Имам възможност да пращам на още двама души по 10 топки на ден. Ако има желаещи, пишете ми тук с акаунта, на който да ги изпращам!
Върнете се в началото Go down
joujoujouj
Орач
Орач
joujoujouj


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 15:50 #111

lucille_1412 написа:
Имам възможност да пращам на още двама души по 10 топки на ден. Ако има желаещи, пишете ми тук с акаунта, на който да ги изпращам!

Здравейте на всички!
Регистрирах се преди малко във форума.Още ми е доста трудно да се ориентирам.Ще трябва да потренирам доста.
Отнсно цитирания пост - как ги правите тези работи Благодарско! /шапка ви свалям - поне мисля, че изразява тази емоция/.На мен също биха ми дошли добре малко подаръци /надявам се да не звуча нахално/ Мляска
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 17:07 #112

joujoujouj написа:
lucille_1412 написа:
Имам възможност да пращам на още двама души по 10 топки на ден. Ако има желаещи, пишете ми тук с акаунта, на който да ги изпращам!

Здравейте на всички!
Регистрирах се преди малко във форума.Още ми е доста трудно да се ориентирам.Ще трябва да потренирам доста.
Отнсно цитирания пост - как ги правите тези работи Благодарско! /шапка ви свалям - поне мисля, че изразява тази емоция/.На мен също биха ми дошли добре малко подаръци /надявам се да не звуча нахално/ Мляска

Добре дошла във форума! Тук сме се събрали хубав и свободен народ - бунтари, видни спамаджии, готвещи, пиещи и най-вече помагащи си! Изпратих ти 10 топки за добре дошла/дошъл.
Върнете се в началото Go down
joujoujouj
Орач
Орач
joujoujouj


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 18:33 #113

lucille_1412 написа:

Добре дошла във форума! Тук сме се събрали хубав и свободен народ - бунтари, видни спамаджии, готвещи, пиещи и най-вече помагащи си! Изпратих ти 10 топки за добре дошла/дошъл.
Благодаря ти много за подаръцте - трогната съм! Благодаря също и на ани9 и на паботливко за отзивчивостта /който и да стои зад тези никове/ Букет

Между другото - само с цитат ли може да се пише тук, защото много се наслагват?
ПП: Днес намерих бутона Заливане от смях


Последната промяна е направена от joujoujouj на Пет 15 Юли 2011, 14:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 18:42 #114

Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив няма защо те са от сърце
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 06:16 #115

Здравейте приятели
отново благодаря за голямата ви помощ и ако не съм адски нахална ай по още едно рамо с някоя и друга топчица.За балона доста имам-цяло ниво,но двадесетина топчици ми трябват освен прогнозираните от продукцията ми да взема обора за лосове
благодаря ви
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 08:51 #116

Няккой има ли проблеми с влизането в играта? От 15 минути гледам тичащи овце! Пропускам си сроковете за последната продукция, а топките за финала са ми на кантар и не знам дали ще успея. Искам да ги стрелям с голямата им лакомия за 30 млн играчи! Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 08:54 #117

Ти поне гледаш тичащи овце, а мен ме изхвърли и ме накара да мисля че някой ми е спрял нета. Ядосване Ядосване Ядосване
Пепи, пиша ти тук мила, защото няма как да ти пратя топки - ако успея да вляза, ще ти пратя...
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 08:57 #118

lucille_1412 написа:
Няккой има ли проблеми с влизането в играта? От 15 минути гледам тичащи овце! Пропускам си сроковете за последната продукция, а топките за финала са ми на кантар и не знам дали ще успея. Искам да ги стрелям с голямата им лакомия за 30 млн играчи! Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Ругаене Ругаене Ругаене тъкмо си мислех че аз нещо пак съм прецакала..не мога да изляза от единия акаунт и не може да се влиза ни в играта ни във форума пробвах и с гугъла,и с операта и с експлоръра и ми дава няма достъп до този сайт.. Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
междудругото и на тул бара го няма входа към играта-празна ивица... Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
Станьо81
Орач
Орач
Станьо81


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 09:03 #119

кикимора написа:
lucille_1412 написа:
Няккой има ли проблеми с влизането в играта? От 15 минути гледам тичащи овце! Пропускам си сроковете за последната продукция, а топките за финала са ми на кантар и не знам дали ще успея. Искам да ги стрелям с голямата им лакомия за 30 млн играчи! Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Ругаене Ругаене Ругаене тъкмо си мислех че аз нещо пак съм прецакала..не мога да изляза от единия акаунт и не може да се влиза ни в играта ни във форума пробвах и с гугъла,и с операта и с експлоръра и ми дава няма достъп до този сайт.. Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
междудругото и на тул бара го няма входа към играта-празна ивица... Ядосване Ядосване

Здравейте и от мен Усмивка и аз не мога да влезна в играта и всичко е така си отива, бях си наторил призраците със супер тор, по добре да си ги бях полял само с вода Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
click
Орач
Орач
click


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 09:04 #120

През прокси също не може да се влезе. Май проблема е глобален за всички сървъри на бигпойнт.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 09:07 #121

няма влизане в играта и то точно към края на евента((((((((((((и това ако не е нарочно здраве му кажи..........
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 09:09 #122

zornica_a написа:
Ти поне гледаш тичащи овце, а мен ме изхвърли и ме накара да мисля че някой ми е спрял нета. Ядосване Ядосване Ядосване
Пепи, пиша ти тук мила, защото няма как да ти пратя топки - ако успея да вляза, ще ти пратя...
Мерси миличка и аз не влизам в играта((((((((((швабите пак ни спретнаха кофти номер Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
click
Орач
Орач
click


Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 09:20 #123

Май трябва да се готвим за тлъст бонус код. И удължаване на евентите. Ще ги побъркат, ако не го направят. Заливане от смях

ПП: Я! Работи вече!
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 10:17 #124

click написа:
Май трябва да се готвим за тлъст бонус код. И удължаване на евентите. Ще ги побъркат, ако не го направят. Заливане от смях

А дано Танцуване Танцуване
Пепи, за днес си затрупана с подаръци...
Имам свободни топки, ако някой иска, да праща писмо - ника ми е същия.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 15:01 #125

zornica_a написа:
click написа:
Май трябва да се готвим за тлъст бонус код. И удължаване на евентите. Ще ги побъркат, ако не го направят. Заливане от смях

А дано Танцуване Танцуване
Пепи, за днес си затрупана с подаръци...
Имам свободни топки, ако някой иска, да праща писмо - ника ми е същия.
Мерси миличка както и благодарности за всички които ми помогнаха за обора за лосове.Няма да взема четвъртото парче пъзел така или иначе но много исках този обор
Благодаря ви приятели за помощта
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Помощ за фермата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 5 Mini_c13 #126

Върнете се в началото Go down
 

Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Категории растения във Фермата
» ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама
» малко помощ

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-