Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Помощ за фермата - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Помощ за фермата - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:38 #76

Имам един запас от над 400 супер тор и утре го слагам да изкарам 2 реколти през деня и ще пиша дали продължава да дава топки.Мимито не е голяма помощ за топките.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:47 #77

.Lina72. написа:
Имам един запас от над 400 супер тор и утре го слагам да изкарам 2 реколти през деня и ще пиша дали продължава да дава топки.Мимито не е голяма помощ за топките.
Тя по принцип не е голяма помощ-не са толкова много точките дет дава или поне на моето ниво не са много/може на горни нива с високостойностни насаждения да е повемче/Ама като отворих острова сега със звездите мими само ще тори ли(((((
А и още нещо да питам.Нещо не мога да разбера като продавам от острова продукция уж в палмови смята ма излиза мъхнати и вес се оказва че или много малко пари искам или доста повече.Какъв е курса на "долара" от острова спрямо мъхнатото
дано не сэм досадна с тва питане
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:04 #78

pepina_m72 написа:

Зори тия японските шарани може ли да ги пусна в ръкава че трудно се продават
Не знам защо са ги кръстили така тия шарани - водят се производство и не може. Ако можешеее - шях да напълня предпоследното от ръкава с тях Ядосване .
От производствата - слабо излизат топки, е моите са малко, но в тях ми беше надеждата, а сега даже ми гълтат излишно и животни.

п.п. Баш, Ил, ако може поправете табличките за производство, като добавете и каква е храната. Някои искат по 1, 2, а други по 3 животни (един загубен японски шаран излиза от три риби Ругаене - цената на пазара да не споменавам) Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:26 #79

.Lina72. написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
чакайте сега да ви кажа за топките Сладолед Сладолед Сладолед

не знам дали е случайност или факт, обаче вчера изкарах зоопарка, целия куест /все го отбягвах до сега, ама заради звездичките/, та..... бях сложил 80 обора и ми даде повече топки от колкото примерно от 80 полета с рози. от дърветата дава много слабо, розите тук-таме. понякога добре, понякога зле...ама оборие ме учудиха на 2 обора - топка Учудване Учудване

и аз мислех да ги изкарам оборите,засега от всичките производства изкача топка.От оборите не знам,че имам само за прилепи и сев.елени на полето.
ама и без това тия дни ще вадя всичко дето ми седи в цветето по полетата та ще видим....
На мен днес от 1 обор с бобри ми даде 2 топки(толкова изскочиха,а колко са били наистина-не знам). На една ферма с ягоди взех към 15 топки и сега иде време за розите на друга ферма-ще бъдат по-малко.А кестените(3) с Мимито от 5 обирания да имам 2 топки.Във всяко едно поле имам 28-29% за повече инструменти(без гората) и нищо.На мен специално най-много ми пуска от артишок на фермата 77 ниво, на другите не ги помня,но дърветата изобщо не си струват,държа ги с надеждата програмистите да променят нещо.Прави ми впечатление,че при производствата досега на 100% (т.е. във всичките ми ферми) пуска топка само Уроците по езда.Имам 12-13 производства(от яйца до краве мляко) и не ми пусна днес нито 1 топка.Иначе с четвъртото поле пада все нещо екстра.Да е жив и здрав артишока,може да докарам куеста до средни позиции.

моите производства в момента на полето са 22-само тези,които са липсващи на пазара и мога веднага да им продам продукцията,имам в цветето още 5-6-тия за пуха,шараните,трюфелите,щраусите и ездата дето само гълтат.
Та днес от всичките производства имаше топка-1-2 да не ми пуснаха само.
Чудех се да ги изкарвам и другите,обаче предвид че стават за повече от 24ч ме спира.И без това им се дразня на вълната и на меда ама ги държа заради пенитата после.
Пък и нали ти казах,че другата седмица пътувам,много нещо с куеста тъй или иначе няма да направя та не си и давам зор да пренареждам.
Дърветата обаче са си набутвация,не пускат почти нищо откъм топки.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:35 #80

zornica_a написа:
pepina_m72 написа:

Зори тия японските шарани може ли да ги пусна в ръкава че трудно се продават
Не знам защо са ги кръстили така тия шарани - водят се производство и не може. Ако можешеее - шях да напълня предпоследното от ръкава с тях Ядосване .
От производствата - слабо излизат топки, е моите са малко, но в тях ми беше надеждата, а сега даже ми гълтат излишно и животни.

п.п. Баш, Ил, ако може поправете табличките за производство, като добавете и каква е храната. Някои искат по 1, 2, а други по 3 животни (един загубен японски шаран излиза от три риби Ругаене - цената на пазара да не споменавам) Ругаене Ругаене Ругаене
амммм трябва да прегледам кое по колко животни иска, щото не ги помня всичките, аз за тва съм написал че иска и животни, щото не помня кое колко.... Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:37 #81

pepina_m72 написа:
.Lina72. написа:
Имам един запас от над 400 супер тор и утре го слагам да изкарам 2 реколти през деня и ще пиша дали продължава да дава топки.Мимито не е голяма помощ за топките.
Тя по принцип не е голяма помощ-не са толкова много точките дет дава или поне на моето ниво не са много/може на горни нива с високостойностни насаждения да е повемче/Ама като отворих острова сега със звездите мими само ще тори ли(((((
А и още нещо да питам.Нещо не мога да разбера като продавам от острова продукция уж в палмови смята ма излиза мъхнати и вес се оказва че или много малко пари искам или доста повече.Какъв е курса на "долара" от острова спрямо мъхнатото
дано не сэм досадна с тва питане

1 към 10 е курса,но малко остана и ще уеднаквят валутата...

Мими сега само ще тори след като ти е отворен острова,обаче съвет да си я пазиш или за Хелоуин или когато има ден на двойните точки.
Дава ти освен повече точки и повече продукция също.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:41 #82

Благодаря ти ил
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 15:54 #83

При мен забелязах , че от обори почти не излизат топки, от дървета средна работа ,и най-много от артишока, Тази сутрин броих -основно поле , само артишок-29,
пусто поле -производства и обори , 18, и то повечето от производствата, и на горската поляна , само дървета-22 .Общо 69 топки Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план
И после всички 18 подаръка - Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! направо съм доволна като добиче днес , ако продължава така , има надежда да стигна средата на куеста Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:26 #84

Чета ви и се чудя, аз ли съм най-големият късметлия.

До сега 354 топки.Махам подаръците и си излизат по 140-150 на ден.Ферма и пусто поле за посеви,само на еденичните -дървета.Горска поляна: 1/3 с бадеми и маслини,9 ангора,6 вълна,3 бобъра,една дъскорезница Хилене 3 яйца.Вечер цветно зеле/при мен се продава30-37 пенита/през деня опитах с рози,не ми хареса.Ще пробвам и с артишока,но цената на зелето е много атрактивна.Хем топки,хем пенита.

Да ви подсетя!Германците явно си повтарят всичките миналогодишни евенти.След световното ще пием бира на фест.Посъбирвайте си хмел,че ако го има евента ще е,както при ягодите-много. Вече има ограничение в читалището. 10 хил.броя ще са добра застраховка.Пък и винаги ще се продадат,ако нещо стане....


Последната промяна е направена от crusader на Сря 29 Юни 2011, 17:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:34 #85

крус, явно верно си най- големия късметлия. аз имам 298 за сега. с подаръците.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 18:44 #86

Eeeee , ама вие смятате всички , аз вече дадох 150 за пъзела , и сега имам 86 , та общо са 236 .То първия ден да не го смятам , че беше трагедия , едва 26 топки събрах Намръщка Намръщка Намръщка
Сега пак насях артишок , ще пробвам и със зеле , но може би зависи и на кое ниво си .Тези бройки са за основната ферма на 76 ниво, а другата , на 61 , там още съм със 153 топки, едва преди малко успях да взема наградката.
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 20:04 #87

[quote="crusader"]Чета ви и се чудя, аз ли съм най-големият късметлия.

До сега 354 топки.Махам подаръците и си излизат по 140-150 на ден.Ферма и пусто поле за посеви,само на еденичните -дървета.Горска поляна: 1/3 с бадеми и маслини,9 ангора,6 вълна,3 бобъра,една дъскорезница Хилене 3 яйца.Вечер цветно зеле/при мен се продава30-37 пенита/през деня опитах с рози,не ми хареса.Ще пробвам и с артишока,но цената на зелето е много атрактивна.Хем топки,хем пенита.

не мисля, че си късметлия Круз , най-добре си си изиграл картите и резултата е отличен,поздравления от мен Наздравица .Очаквам към края на куеста топките да секнат и сега трябва да се възползваме подобаващо Хилене Хилене Допуснах няколко грешки и изоставам малко ( в понеделник сутринта,сънен с кафенцето се натъпках с инструменти ,че и доста съседи за което много съжалявам Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване моля,Баша и Илдето да ме извинят за инструментите и някои други също.Ти не се отпускай , че ти дишам във врътлето Изплезване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 20:09 #88

няма проблем слънце за инструментите,ама аз да си призная не обърнах внимание Срамержлив
аз сънена си направих сутрешното обиране половин час преди да пуснат световното Главоблъскане и не съм обърнала внимание даже на инструментите от яд,че изпуснах първите топки от полето Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 20:14 #89

crusader написа:
Чета ви и се чудя, аз ли съм най-големият късметлия.

До сега 354 топки.Махам подаръците и си излизат по 140-150 на ден.Ферма и пусто поле за посеви,само на еденичните -дървета.Горска поляна: 1/3 с бадеми и маслини,9 ангора,6 вълна,3 бобъра,една дъскорезница Помощ за фермата - Page 4 626162648 3 яйца.Вечер цветно зеле/при мен се продава30-37 пенита/през деня опитах с рози,не ми хареса.Ще пробвам и с артишока,но цената на зелето е много атрактивна.Хем топки,хем пенита.

Да ви подсетя!Германците явно си повтарят всичките миналогодишни евенти.След световното ще пием бира на фест.Посъбирвайте си хмел,че ако го има евента ще е,както при ягодите-много. Вече има ограничение в читалището. 10 хил.броя ще са добра застраховка.Пък и винаги ще се продадат,ако нещо стане....

Помощ за фермата - Page 4 2515607116 Помощ за фермата - Page 4 2515607116 Помощ за фермата - Page 4 2515607116 леле блазе ти аз за три дена у сичките ферми към 200 топки..ама аз не си давам и зор де,нещо не ма грабна тоз евент,няма я тръпката..ама за всеки случай кажи де да та пресрещна че да са отъркам у тебе за кадем Помощ за фермата - Page 4 3704449417 Помощ за фермата - Page 4 3704449417 Помощ за фермата - Page 4 3704449417 Помощ за фермата - Page 4 3704449417
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 05:56 #90

pepina_m72 написа:
За торта на МИМИ -
Тя по принцип не е голяма помощ-не са толкова много точките дет дава или поне на моето ниво не са много/може на горни нива с високостойностни насаждения да е повемче/Ама като отворих острова сега със звездите мими само ще тори ли(((((

Най съм доволна от нея, когато имаше ден на дърветата. Наторих ги и ТО станаха тройни, и продукцията се увеличи... Ако не беше оня ден - тия дни и аз сигурно щях да кацна на острова, но не съжалявам. Голяма работа
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 07:46 #91

zornica_a написа:
pepina_m72 написа:
За торта на МИМИ -
Тя по принцип не е голяма помощ-не са толкова много точките дет дава или поне на моето ниво не са много/може на горни нива с високостойностни насаждения да е повемче/Ама като отворих острова сега със звездите мими само ще тори ли(((((

Най съм доволна от нея, когато имаше ден на дърветата. Наторих ги и ТО станаха тройни, и продукцията се увеличи... Ако не беше оня ден - тия дни и аз сигурно щях да кацна на острова, но не съжалявам. Голяма работа

когато има ден на дърветата ТО се увеличават с 7,5 х ТО на дърво при наторяване с мими Усмивка .Аз си я пазя само за тоя ден
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 08:32 #92

А бе, хора, какви сметки си правите да си я пазите тази тор на Мими, като след 6-ти юли останалата ще я преобразуват в супер тор?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 08:50 #93

lucille_1412 написа:
А бе, хора, какви сметки си правите да си я пазите тази тор на Мими, като след 6-ти юли останалата ще я преобразуват в супер тор?

няма да е супер тор.
пак ще е тор на Мими и пак ще върши същата работа,но вече няма да я дават при преминаване на ниво,а ще може да се печели само от колелото и от куестове.Или ще се купува с лг.
И всички,които имат от торта на Мими,но не са стъпили на строва ще им се начисли автоматично все едно са правили уроци по летене.Но понеже съм убедена,че пак ще има грешки в начисляването да не ви се загубят бройки по-добре от сега си пуснете уроците или я използвайте ако не ви се ходи все още на острова.
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 08:58 #94

Sorry, останала съм си на първоначалната информация, че ще я премахнат, и следващите не съм ги чела! Блажодаря и хубав ден!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 09:09 #95

хубав ден и на теб Усмивка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 11:09 #96

ildevaris написа:
lucille_1412 написа:
А бе, хора, какви сметки си правите да си я пазите тази тор на Мими, като след 6-ти юли останалата ще я преобразуват в супер тор?

няма да е супер тор.
пак ще е тор на Мими и пак ще върши същата работа,но вече няма да я дават при преминаване на ниво,а ще може да се печели само от колелото и от куестове.Или ще се купува с лг.
И всички,които имат от торта на Мими,но не са стъпили на строва ще им се начисли автоматично все едно са правили уроци по летене.Но понеже съм убедена,че пак ще има грешки в начисляването да не ви се загубят бройки по-добре от сега си пуснете уроците или я използвайте ако не ви се ходи все още на острова.

Според мен е най-изгодно да се използват за уроци по летене/за който не е на острова /. След 6ти ,няма вече и за да се достигне до Бахамарама, ще се дават звездички , а те са по -кът от торта , поне засега.По изгодно е да се побърза с отварянето, че после ще е по-трудно отиването на Бахама.Аз да си призная даже и 3 смс пуснах за малката ферма и отворих острова , а звездичките използвах да си отворя руната за 75% пазар.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 14:35 #97

Здравейте
благодаря на всички номера приятели за топките въпреки че скоро не съм влизала....с ваша помощ минах две нива...
Няма да откажа още защото така или иначе ръкавите ги оставих наполовина и не мисля да ги пълня като в каза без дъно
Благодаря ви отново
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: топки   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 13:40 #98

здравейте трябват ми още топки само още 308 и вземам лоса Танцуване Танцуване Танцуване Танцуване Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! пиша се jiji0109 в играта
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 15:52 #99

jiji01091 написа:
здравейте трябват ми още топки само още 308 и вземам лоса Танцуване Танцуване Танцуване Танцуване Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! пиша се jiji0109 в играта

Изпратих ти 4 топки , всеки ден ще ти пращам по толкова.Успех!
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 15:56 #100

вече се отзовахте благодаря ви но имам нужда от още топки да знаете и също така ако искате връщам жеста пишете ми в играта ако желаете Усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Помощ за фермата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Помощ за фермата - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Категории растения във Фермата
» ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама
» малко помощ

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-