Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 5 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 5 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
tanianencheva
Орач
Орач
tanianencheva


Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 18:58 #101

от къде може да си я изтеглим тази рекламка .............. Усмивка
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 19:11 #102

има и за 9лг, тя също активира бонуса Намигане

влизаш в банката от там отиваш на кеф фор акшън и търсиш оферта или за 9лг или за 0.98 и двата бонуса се активират и се начисляват лг
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
tanianencheva
Орач
Орач
tanianencheva


Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 19:23 #103

благодаря Денсене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 19:24 #104

tanianencheva написа:
благодаря Денсене
стана ли?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
bibi_luk
Орач
Орач
bibi_luk


Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 08:37 #105

БашФермер написа:
има и за 9лг, тя също активира бонуса Намигане

влизаш в банката от там отиваш на кеф фор акшън и търсиш оферта или за 9лг или за 0.98 и двата бонуса се активират и се начисляват лг
А после къде по-точно, че не го намирам?
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 09:03 #106

само да попитам някой правил ли е офертите за по 100, 200, 1000 лг защото ако някой се е опитвал да ги направи и е успял моля да сподели тук и на другите че в момента съм пез пукнат лалогулден и не мога да си взема майстора строител Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 09:30 #107

jiji01091 написа:
само да попитам някой правил ли е офертите за по 100, 200, 1000 лг защото ако някой се е опитвал да ги направи и е успял моля да сподели тук и на другите че в момента съм пез пукнат лалогулден и не мога да си взема майстора строител Рев Рев Рев

Толкова не взех , но гледам тези /free/ и като искат само регистрация , се регистрирам със втория ми имейл , само за такива работи , там съм сложила защита от спам и всичко се филтрира.Та взех веднъж 23 лалота , после - 1 , и сега чакам още 18, ако имам ищах , ще взема още по-късно , трябва да си губиш време , да пишеш и после да чистиш пощата.

п.п. Обаче не ми се активира + 100%, още не съм намерила оферта , която да е за 0,98 .


Ааааа , тя заминала офертата, аз докато се усетя , и вече свършила Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
tanianencheva
Орач
Орач
tanianencheva


Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 09:38 #108

БашФермер написа:
tanianencheva написа:
благодаря Денсене
стана ли?
един два пъти ме предупреждава браузъра ми но най- накрая днес стана, взех си от загадъчните обори ....... ОК
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 09:48 #109

rosi1963 написа:
jiji01091 написа:
само да попитам някой правил ли е офертите за по 100, 200, 1000 лг защото ако някой се е опитвал да ги направи и е успял моля да сподели тук и на другите че в момента съм пез пукнат лалогулден и не мога да си взема майстора строител Рев Рев Рев

Толкова не взех , но гледам тези /free/ и като искат само регистрация , се регистрирам със втория ми имейл , само за такива работи , там съм сложила защита от спам и всичко се филтрира.Та взех веднъж 23 лалота , после - 1 , и сега чакам още 18, ако имам ищах , ще взема още по-късно , трябва да си губиш време , да пишеш и после да чистиш пощата.

п.п. Обаче не ми се активира + 100%, още не съм намерила оферта , която да е за 0,98 .


Ааааа , тя заминала офертата, аз докато се усетя , и вече свършила Смях Смях Смях Смях

на мен ми трябват само 15 лг за загадъчния обор ти откъде ги взе (имам предвид кой спонсор и коя оферта че аз хич нищо не намирам) Ядосване
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 09:58 #110

[img]Хитрини и полезни съвети - Page 5 Cqs1309686885i[/img]


Търсиш само където иска регистрация , а не купуване или тестове, и се регистрираш, само имейла да е валиден , да потвърдиш ако иска потвърждение , и като пишеш година на раждане , да е над 18 години , и си взимаш лалотата, може и да почакаш малко, последните 18 , дойдоха преди малко , почаках 30тина минути.
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 10:00 #111

Ама моите оферти са само на италиански , не знам дали при теб излизат същите .Никога не съм пробвала от БГ да взимам , та не знам как е . Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 10:05 #112

Малийй хора ако имате гинко отивайте на пазара ! За по малко от 5 минути от 150 предложения останаха 50 на моя пазар. Пъклен план
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 10:45 #113

])ido0 написа:
Малийй хора ако имате гинко отивайте на пазара ! За по малко от 5 минути от 150 предложения останаха 50 на моя пазар. Пъклен план

На моя пазар всичко е спокойно,гинко има на цена 40мп, И има 355 предложения . Нали ще участва в новия куест, та сигурно затова му се вдига цената.
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 12:02 #114

Преди малко го открих и викам да го споделя Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

На пазара могат да се пущат и повече от 10 оферти от даден вид.
Само трябва всеки 10 да са с различна цена, например от 1 пени.

С бързия начин на пущане от предните страници не отнема много време Намигане Намигане
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:50 #115

rosi1963 написа:
Ама моите оферти са само на италиански , не знам дали при теб излизат същите .Никога не съм пробвала от БГ да взимам , та не знам как е . Тц-тц! Тц-тц!


да споделя моите оферти са много гадни имам една за 17 лг където трябва да се регистрираш в една игра и - готово регнах се там даже пойграх малко но нищо хич не ги разбирам тея работи май ще с лиша от майстора строител Ядосване Главоблъскане Ядосване Главоблъскане Ядосване
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:52 #116

за гинкото: при моя пазар са 303 предложения а гинкото е на цена 35.00 тоест при мен е спокойно
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:59 #117

jiji01091 написа:
rosi1963 написа:
Ама моите оферти са само на италиански , не знам дали при теб излизат същите .Никога не съм пробвала от БГ да взимам , та не знам как е . Тц-тц! Тц-тц!


да споделя моите оферти са много гадни имам една за 17 лг където трябва да се регистрираш в една игра и - готово регнах се там даже пойграх малко но нищо хич не ги разбирам тея работи май ще с лиша от майстора строител Ядосване Главоблъскане Ядосване Главоблъскане Ядосване
Въобще не се кахъри. Дадох цели 15 ЛГ. и накрая ми излезе козарник XL. Пукнах се от яд направо ми иде да Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:02 #118

аз пък да се похваля от 5 майстора
>2-прилепа
>1-катеричка
>1-пеперуда
>1-щраус класик
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:06 #119

лета написа:
jiji01091 написа:
rosi1963 написа:
Ама моите оферти са само на италиански , не знам дали при теб излизат същите .Никога не съм пробвала от БГ да взимам , та не знам как е . Тц-тц! Тц-тц!


да споделя моите оферти са много гадни имам една за 17 лг където трябва да се регистрираш в една игра и - готово регнах се там даже пойграх малко но нищо хич не ги разбирам тея работи май ще с лиша от майстора строител Ядосване Главоблъскане Ядосване Главоблъскане Ядосване
Въобще не се кахъри. Дадох цели 15 ЛГ. и накрая ми излезе козарник XL. Пукнах се от яд направо ми иде да Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев


най-добре са малките нива те хем имат начални лг хем нямат други отключени гадни видое обори които да им се паднат ей сега давам един пример :

правя си ферма и си взимам майстор строител обирам го и получавам : катерички Ядосване Ругаене Ядосване Ругаене Главоблъскане Ядосване Ругаене Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:08 #120

А аз от два майстора - две хралупи на катерички! Голяма работа
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:09 #121

annaag1 написа:
аз пък да се похваля от 5 майстора
>2-прилепа
>1-катеричка
>1-пеперуда
>1-щраус класик

Браво...При мене овчарник класик+ и обор за северни елени...В другата ми ферма 2 обора за прилепи...Бе бива...Предния път със стръкчетата се прекарах повече... ОК


Последната промяна е направена от keriduen на Нед 03 Юли 2011, 17:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:10 #122

fobrid написа:
А аз от два майстора - две хралупи на катерички! Голяма работа

На теб щи идвам на гости,да ме нахраниш и да ти видя катеричките... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:15 #123

Аз едни пеперуди, конюшна класик и овчарник класик. Не съм много доволна, ама поне пеперуди си имам. Намръщка
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:16 #124

valja написа:
Аз едни пеперуди, конюшна класик и овчарник класик. Не съм много доволна, ама поне пеперуди си имам. Намръщка

Бе ние щом сме се решили да си ги купим,значи сме се прежалили... Присмех Присмех Присмех Тъй,че каквото и да дойде,ше му се радваме... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:17 #125

keriduen написа:
fobrid написа:
А аз от два майстора - две хралупи на катерички! Голяма работа

На теб щи идвам на гости,да ме нахраниш и да ти видя катеричките... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Игра
добре си ми дошла, но на първо време ако искаш може да станем съседи
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Хитрини и полезни съвети - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 5 Mini_c13 #126

Върнете се в началото Go down
 

Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-