Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 9 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 9 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 28 Дек 2011, 18:39 #201

Имам две зарязани ферми (по едно и също време) в които реших да влезна да видя какво се случва и в едната нямаше нито един съсед а в другата си бяха всички съседи, че и термометъра ми беше почти пълен. От тогава спрях да обръщам внимание на това, защото при еднакви условия имаше различни резултати при мен.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 28 Дек 2011, 18:43 #202

todorsh написа:
Имам две зарязани ферми (по едно и също време) в които реших да влезна да видя какво се случва и в едната нямаше нито един съсед а в другата си бяха всички съседи, че и термометъра ми беше почти пълен. От тогава спрях да обръщам внимание на това, защото при еднакви условия имаше различни резултати при мен.

а и двете ли ферми бяха на едно и също ниво,
и след горе-долу колко време влезе отново
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 28 Дек 2011, 19:07 #203

лета написа:
todorsh написа:
Имам две зарязани ферми (по едно и също време) в които реших да влезна да видя какво се случва и в едната нямаше нито един съсед а в другата си бяха всички съседи, че и термометъра ми беше почти пълен. От тогава спрях да обръщам внимание на това, защото при еднакви условия имаше различни резултати при мен.

а и двете ли ферми бяха на едно и също ниво,
и след горе-долу колко време влезе отново

Едната беше няколко нива над другата и тази по-голямата беше със запазените съседи. Но, пак казвам, че всичко останало беше почти идентично, дори съседите. Влезнах, може би, след три седмици или месец. Допреди това постепенно ги зарязвах докато последно влизах само да врътна колелото. Тази по-малката ферма е на братовчедка ми на която й омръзна и не беше влизала по-малко от месец когато й казах да ми каже паролата да я ползвам като сателитка за подаръци и тогава имаше активиран премиум. Наистина не мога да забележа някаква зависимост... Може би зависи от активността в играта преди занемаряването. Ето, братовчедка ми игра малко и съответно имаше премиум за по-кратко време, а другата ферма която беше малко по-напреднала нямаше за същото време неактивност.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 28 Дек 2011, 19:22 #204

Брадясал Брадясал Брадясал ще изчакам и други да си кажат мненията
а аз ще се самопоканя за съседка и ще я следя изкъсо Намигане
само ме интересува колко време трябва да мине от показването на термометъра който е на дъното и пулсира до само отпадането
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 28 Дек 2011, 19:51 #205

лета написа:
Брадясал Брадясал Брадясал ще изчакам и други да си кажат мненията
а аз ще се самопоканя за съседка и ще я следя изкъсо Намигане
само ме интересува колко време трябва да мине от показването на термометъра който е на дъното и пулсира до само отпадането

за премиум от месец до 50 дни - а ако повториш после няма гаранция.първо ти идва съобщение за мп и други бля бля - до 10на дни ти идва за премиум- да не влезеш в първото-че изгоря. Наистина е индивидуално и аз имам наблюденията като на Тодорош.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 28 Дек 2011, 21:23 #206

nitzi написа:


за премиум от месец до 50 дни - а ако повториш после няма гаранция.първо ти идва съобщение за мп и други бля бля - до 10на дни ти идва за премиум- да не влезеш в първото-че изгоря. Наистина е индивидуално и аз имам наблюденията като на Тодорош.
Оооо, благодаря за предупреждението, че каквато съм заспи, само като видя съобщението ще нахълтам бързо-бързо Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 01 Фев 2012, 11:24 #207

Днес фермата ми светна в червено.
Колко време ще свети така докато отпадне от съседите ми ?
Бях чела някъде, че две седмици минава докато отпадне, ако е така ще е добре, тъй като минаха вече 23 дни
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 01 Фев 2012, 11:51 #208

лета написа:
Днес фермата ми светна в червено.
Колко време ще свети така докато отпадне от съседите ми ?
Бях чела някъде, че две седмици минава докато отпадне, ако е така ще е добре, тъй като минаха вече 23 дни

и аз забелязах , и мислех да ти пиша, после излязох и забравих, Срамержлив
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 01 Фев 2012, 12:47 #209

rosi1963 написа:


и аз забелязах , и мислех да ти пиша, после излязох и забравих, Срамержлив
Ох, като видях как светнах в червено се стричих и сега гриза нокти. Да не би заради един премиум да ми отиде диамантената арка Хлипане [img]Хитрини и полезни съвети - Page 9 1add7c2d0b2731c3e5be529008e9df77[/img]
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 01 Фев 2012, 12:56 #210

лета написа:

Ох, като видях как светнах в червено се стричих и сега гриза нокти. Да не би заради един премиум да ми отиде диамантената арка Хлипане [img]Хитрини и полезни съвети - Page 9 1add7c2d0b2731c3e5be529008e9df77[/img]
Успокой се, и аз видях че светна червено, но... Какво да се прави... Ще добавяш наново съседи ОК
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Сря 01 Фев 2012, 13:23 #211

Maxtor написа:

Успокой се, и аз видях че светна червено, но... Какво да се прави... Ще добавяш наново съседи ОК
Не се притеснявам за съседите си, почти всички ми са дружки, все един -двама ще намеря. Притеснявам се за арката си, че ако отпадне моята половинка ще си отиде заедно с арката Рев
Върнете се в началото Go down
mali783
Орач
Орач
mali783

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Пет 03 Фев 2012, 10:02 #212

моля дайте някакъв съвет за острова,как качвате нива,аз си стоя на 18 не помня от кога Намръщка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Пет 03 Фев 2012, 10:41 #213

mali783 написа:
моля дайте някакъв съвет за острова,как качвате нива,аз си стоя на 18 не помня от кога Намръщка
Сложи плодородни полета и сей само чушки с вода , всеки ден дават добри ТО, или сложи много обори, на маймуни и обирай колкото можеш повече на ден.Аз имам 20 обора за маймунки, но ме мързи и карам с чушките, веднъж на ден обирам , обаче аз съм с 60% повече ТО , постоянно и от поле ми излизат над 200ТО, та съм доволна.После ги продавам и добри парички взимам.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Пет 03 Фев 2012, 11:08 #214

rosi1963 написа:

Сложи плодородни полета и сей само чушки с вода , всеки ден дават добри ТО, или сложи много обори, на маймуни и обирай колкото можеш повече на ден.Аз имам 20 обора за маймунки, но ме мързи и карам с чушките, веднъж на ден обирам , обаче аз съм с 60% повече ТО , постоянно и от поле ми излизат над 200ТО, та съм доволна.После ги продавам и добри парички взимам.
И аз карам на чушки само и 60% от ябълковия пай и ако ми падне великденски или мармалад от рози използвам и него, но съм без плодородни и ги обирам около 4-ри пъти на ден.
Само да вметна, че не изпълнявам поръчките в къщата и не ми се налага да сея от другите култури Намигане
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Пет 03 Фев 2012, 11:10 #215

лета написа:

И аз карам на чушки само и 60% от ябълковия пай и ако ми падне великденски или мармалад от рози използвам и него, но съм без плодородни и ги обирам около 4-ри пъти на ден.
Само да вметна, че не изпълнявам поръчките в къщата и не ми се налага да сея от другите култури Намигане

Аз само един изядох , някъде преди 2 месеца , и после само от хлебчетата, и съм се наяла за още 1440 часа, до края на март сметнах
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Пет 03 Фев 2012, 11:21 #216

rosi1963 написа:


Аз само един изядох , някъде преди 2 месеца , и после само от хлебчетата, и съм се наяла за още 1440 часа, до края на март сметнах
То това с морковения пай е ясно, иначе много солени ще ни излязат точките Кикотене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Пет 03 Фев 2012, 11:23 #217

лета написа:

То това с морковения пай е ясно, иначе много солени ще ни излязат точките Кикотене

Тъй де, тъй , иначе каксе вдигат тия нива, сега трябват вече 4 500 000 за следващото, до лятото ще съм ги направила
Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
mali783
Орач
Орач
mali783

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Пет 03 Фев 2012, 16:29 #218

мерси за съветите ще сложа плодородните полета
Върнете се в началото Go down
ivan4ik
Орач
Орач
ivan4ik


Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Вто 14 Фев 2012, 13:51 #219

Та значи, какво установих - влизаш в фермата, отваряш мелницата на основното поле или на пустото, излизаш от мелницата/не от играта/ и отиваш на острова, пускаш мелницата и мелиш храна за всички животинчета/без супер храна/. Ама много ревът във форума и не се знае кога ще го секнат.
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Чет 16 Фев 2012, 09:17 #220

Така е... И аз се възползвам докато може и пускам макс... Усмивка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Чет 16 Фев 2012, 10:00 #221

todorsh написа:
Така е... И аз се възползвам докато може и пускам макс... Усмивка
Да де, и аз , ама няма нужда да го разгласяваме, използваме и си траем, щото ще ни врътнат кранчето...... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Чет 16 Фев 2012, 18:57 #222

лета написа:
Днес фермата ми светна в червено.
Колко време ще свети така докато отпадне от съседите ми ?
Бях чела някъде, че две седмици минава докато отпадне, ако е така ще е добре, тъй като минаха вече 23 дни
здравей Лета , недей да рискуваш и си влезни в профила , ще си изгубиш диамантената арка. Не знам по каква причина , но промениха бонуса "премиум" . Много се изписа в официалния форум ,може би Усмивка , положението е следното до тоя момент . Преди максималния беше 75лалота и 2 месеца премиум ,сега е 1 месец и 25 лалота , но за да го получиш ти изпращат мейл в пощата с бонуса и трябва да се логнеш от линка ,който е валиден 5-6 дена и след това е неактивен . Ако се логнеш директно ,бонуса не се получава , ако профила е бил премиум по тая схема веднъж , повече няма да стане .Успех
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Чет 16 Фев 2012, 20:36 #223

хонда80 написа:

здравей Лета , недей да рискуваш и си влезни в профила , ще си изгубиш диамантената арка. Не знам по каква причина , но промениха бонуса "премиум" . Много се изписа в официалния форум ,може би Хитрини и полезни съвети - Page 9 650269930 , положението е следното до тоя момент . Преди максималния беше 75лалота и 2 месеца премиум ,сега е 1 месец и 25 лалота , но за да го получиш ти изпращат мейл в пощата с бонуса и трябва да се логнеш от линка ,който е валиден 5-6 дена и след това е неактивен . Ако се логнеш директно ,бонуса не се получава , ако профила е бил премиум по тая схема веднъж , повече няма да стане .Успех

Хитрини и полезни съвети - Page 9 3411811060 Хитрини и полезни съвети - Page 9 3411811060 Хитрини и полезни съвети - Page 9 3411811060 mnogo zakasnq sas saveta, nqma6e i mesez i sasedite mi otpadnaha, minaha 40 dni i vse oste ne sam premium. Vseki den proverqvam v bg.postata Хитрини и полезни съвети - Page 9 1282569240
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Чет 16 Фев 2012, 21:31 #224

лета написа:
хонда80 написа:

здравей Лета , недей да рискуваш и си влезни в профила , ще си изгубиш диамантената арка. Не знам по каква причина , но промениха бонуса "премиум" . Много се изписа в официалния форум ,може би Хитрини и полезни съвети - Page 9 650269930 , положението е следното до тоя момент . Преди максималния беше 75лалота и 2 месеца премиум ,сега е 1 месец и 25 лалота , но за да го получиш ти изпращат мейл в пощата с бонуса и трябва да се логнеш от линка ,който е валиден 5-6 дена и след това е неактивен . Ако се логнеш директно ,бонуса не се получава , ако профила е бил премиум по тая схема веднъж , повече няма да стане .Успех

Хитрини и полезни съвети - Page 9 3411811060 Хитрини и полезни съвети - Page 9 3411811060 Хитрини и полезни съвети - Page 9 3411811060 mnogo zakasnq sas saveta, nqma6e i mesez i sasedite mi otpadnaha, minaha 40 dni i vse oste ne sam premium. Vseki den proverqvam v bg.postata Хитрини и полезни съвети - Page 9 1282569240


на 14 ден ако не получиш първото писмо ,бонус пенита ,супер храна и супер тор , няма да получиш и следващите бонуси . Тогава се логваш и започваш да чакаш всичко отначало Усмивка .
От тази ферма ли си направила предложението с диамантената арка или от друга ? Ако е от нея когато се логнеш направи веднага предложение за брак с диамантена арка ,дори и да нямаш лалогулдени , ще имаш възможност за брак още един път ОК
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13Пет 17 Фев 2012, 10:09 #225

ivan4ik написа:
Та значи, какво установих - влизаш в фермата, отваряш мелницата на основното поле или на пустото, излизаш от мелницата/не от играта/ и отиваш на острова, пускаш мелницата и мелиш храна за всички животинчета/без супер храна/. Ама много ревът във форума и не се знае кога ще го секнат.

секнаха го вече Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Хитрини и полезни съвети - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 9 Mini_c13 #226

Върнете се в началото Go down
 

Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-