Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 18:26 #151

pepina_m72 написа:
Някой да даде акъл за набавяне лалота без набутване с парички Не се давам.
Здравей, акъл не мога да ти дам, но и на мен ми прави впечатление, че се падат доста рядко! От последното производство, което построих до сега са ми се паднали почти 2 пъти повече чукове от колкото лопати.


Последната промяна е направена от fobrid на Сря 06 Юли 2011, 18:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 18:27 #152

аз пък се чудя за кво са ви тия лалота, по 150-200 събирам и се чудя къде да ги зануля после, добре че имаше дни а мистериозните стръкчета
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 10:42 #153

БашФермер написа:
аз пък се чудя за кво са ви тия лалота, по 150-200 събирам и се чудя къде да ги зануля после, добре че имаше дни а мистериозните стръкчета

Аз моите вечно си ги харча за Мимитуу,щот ми е легнала на сърцето.А на теб ако са ти много може да ми ги пратиш с бързият влак.И с бавният да ги пратиш -само да пристигнат ! Игра
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 11:01 #154

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
аз пък се чудя за кво са ви тия лалота, по 150-200 събирам и се чудя къде да ги зануля после, добре че имаше дни а мистериозните стръкчета

Аз моите вечно си ги харча за Мимитуу,щот ми е легнала на сърцето.А на теб ако са ти много може да ми ги пратиш с бързият влак.И с бавният да ги пратиш -само да пристигнат ! Игра
не ти трябват...... то така на готово много лессно Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 10:25 #155

Забелязъл съм има един германец Lotti-Maus, си пуска предложения на пазара от всички видове растения и плодове на пазара на максималната цена. Не знам печели ли нещо от това, дали въобще му ги купува някой ? Пробвах и аз пуснах 1 бадем така на максимална цена, доста време си седеше на пазара и накрая май се прибра пак в плевнята Кикотене
http://www.prikachi.com/images/718/3544718v.jpg
http://www.prikachi.com/images/722/3544722A.jpg
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 16:24 #156

не вярвам да печели , ако има много предложения.Губи пазарните 10% , за сега съм открил ,че щраусовите яйца не се връщат в плевнята и си седят докато не ги купят Сладолед При завъртване на колелото на късмета ако не изчезне кръгчето за допълнително въртене на момента,100% сигурно ще ви се падне безплатно завъртване независимо да ли ще го спрете или не Голяма работа
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 18:47 #157

Меда преди беше така,не знам дали са го оправили имах предложение стоя месеци докато при някой куест го купиха.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 11:09 #158

http://alfa.kachi-snimka.info/images/jdv1310209655x.png
хубав бъг. Като ги подкарах, докато не ми свършиха в плевнята
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 11:22 #159

и къв беше бъга, че аз още спя и нищо не разбрах
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 12:17 #160

можеш да имаш неограничен брой оферти.дала съм линк с 30 оферти за банани- двоен премиум съм там


Четох един стар твой коментар и се хиля като гламава

http://alfa.kachi-snimka.info/images/arx1310214649e.png
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 18:49 #161

[img]Хитрини и полезни съвети - Page 7 Jdv1310410033z[/img]

И на мен се получи , Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план запълних 2 странички с мои предложения Смях Смях Смях Смях и до вечерта всичко се изкупи.
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:05 #162

rosi1963 написа:
[img]Хитрини и полезни съвети - Page 7 Jdv1310410033z[/img]

И на мен се получи , Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план запълних 2 странички с мои предложения Смях Смях Смях Смях и до вечерта всичко се изкупи.
не съм много сигурна, но това се получава само с екзотичните стоки
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:24 #163

Каквото , таковата ! Нали е в наша полза , да се възползваме докато не са ни усетили Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:37 #164

rosi1963 написа:
Каквото , таковата ! Нали е в наша полза , да се възползваме докато не са ни усетили Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

ОК ОК Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 18:06 #165

Имам нужда от съвет.Който си е направил подобрения на обора за овча вълна, заслужавали си да си хабя инструментите за тях? И за кои си заслужава да ги похарча. Усмивка
Върнете се в началото Go down
bibi_luk
Орач
Орач
bibi_luk


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 21:27 #166

raziel86 написа:
Имам нужда от съвет.Който си е направил подобрения на обора за овча вълна, заслужавали си да си хабя инструментите за тях? И за кои си заслужава да ги похарча. Усмивка
Аз си направих и ми се струва, че леееекинко се пре*бах защото времето за производство на овча вълна се скъсява, но за построяването му отидоха доста инструменти.По-добре да си бях построила още един обикновен обор.
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 22:11 #167

bibi_luk написа:
raziel86 написа:
Имам нужда от съвет.Който си е направил подобрения на обора за овча вълна, заслужавали си да си хабя инструментите за тях? И за кои си заслужава да ги похарча. Усмивка
Аз си направих и ми се струва, че леееекинко се пре*бах защото времето за производство на овча вълна се скъсява, но за построяването му отидоха доста инструменти.По-добре да си бях построила още един обикновен обор.



това за този, който иска черна овца ли или някой друг? Усмивка
Върнете се в началото Go down
Нублон5
Орач
Орач
Нублон5


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 19:49 #168

Някой може ли да ми каже някакъв начин, по който по-лесно да се сдобия с Чипмънксите?В смисъл такъв, че не ми се създават много пощи, а си нямам магнолия, а пък искам и да се сдобия с Чипмънксите Ех, мечти .Предварително балгодаря! Букет ОК
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 19:59 #169

Нублон5 написа:
Някой може ли да ми каже някакъв начин, по който по-лесно да се сдобия с Чипмънксите?В смисъл такъв, че не ми се създават много пощи, а си нямам магнолия, а пък искам и да се сдобия с Чипмънксите Ех, мечти .Предварително балгодаря! Букет ОК
е ще ти се наложи да си направиш пощи. отнема 3 мин точно, а после е лесно, за 1ч се качват никовете на 7мо ниво. в тази тема на първите страници сме го писали
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Хитринка   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 12:55 #170

Здрасти имам една хитринка за острова. Трябва да засеете брмелия и като я оберете от острова би трябвало една да ви даде 4.00 точки опит и вместо надписа бромелия да пише - mlf.bromeliad. Нея ще може да си я обирате колкото пъти искате и ще си ви дава по 4.00 точки опит. Бъгчето е доста полезно за тези които са на ниско ниво с острова. Ето и снимка за по лесно.

Хитрини и полезни съвети - Page 7 15646343_1315399750

Внимание! Ако излезете от бахамата или рефрешнете бъгът изчезва но бромелиата остава и вие можете да си я оберете спокойно.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 15:38 #171

Това го получих когато бях наторила цялото поле с торта на Мими,
но в основното и пустото поле. Не знаех за това защото не обърнах внимание на ТО
и естествено рефрешвах за да ми се оправи
Имам още малко тор на Мими и ще пробвам дали пак се се получи това

П.П. Само да кажа, че половината поле ми излизаше с това mlf.с каквото бях засяла
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 16:47 #172

лета написа:
Това го получих когато бях наторила цялото поле с торта на Мими,
но в основното и пустото поле. Не знаех за това защото не обърнах внимание на ТО
и естествено рефрешвах за да ми се оправи
Имам още малко тор на Мими и ще пробвам дали пак се се получи това

П.П. Само да кажа, че половината поле ми излизаше с това mlf.с каквото бях засяла


браво! При теб се е получило доста добре но и аз използвам торта на мими и се получава само с едно поле. Аз съм пробвал и с основното поле но там нестава а за пустото незнам.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 16:49 #173

лета написа:
Това го получих когато бях наторила цялото поле с торта на Мими,
но в основното и пустото поле. Не знаех за това защото не обърнах внимание на ТО
и естествено рефрешвах за да ми се оправи
Имам още малко тор на Мими и ще пробвам дали пак се се получи това

П.П. Само да кажа, че половината поле ми излизаше с това mlf.с каквото бях засяла

на мен това ми се получи веднъж като обирах яйцата от полозите с кокошки, всяко следващо обиране ми добавяше яйца и ТО, обаче след излизане и влизане всичко изчезна, и ТО, и яйцата ми изчезнаха Намръщка

веднъж ми се случи и с вълната, прибрах многократно вълната от 4-те си производства и реших преди да излеза от фермата да ги предам в евента с вълната Усмивка да, ама не предаде ми за евента само истинската бройка на вълната, след това ми изписа, че нямам достатъчно продукти Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 17:20 #174

titi166768 написа:
лета написа:
Това го получих когато бях наторила цялото поле с торта на Мими,
но в основното и пустото поле. Не знаех за това защото не обърнах внимание на ТО
и естествено рефрешвах за да ми се оправи
Имам още малко тор на Мими и ще пробвам дали пак се се получи това

П.П. Само да кажа, че половината поле ми излизаше с това mlf.с каквото бях засяла

на мен това ми се получи веднъж като обирах яйцата от полозите с кокошки, всяко следващо обиране ми добавяше яйца и ТО, обаче след излизане и влизане всичко изчезна, и ТО, и яйцата ми изчезнаха Намръщка

веднъж ми се случи и с вълната, прибрах многократно вълната от 4-те си производства и реших преди да излеза от фермата да ги предам в евента с вълната Усмивка да, ама не предаде ми за евента само истинската бройка на вълната, след това ми изписа, че нямам достатъчно продукти Заливане от смях


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Но с бромелията (поне при мен) точките се запазват. Но много ме е яд че не се запазва бройката Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13Сря 28 Сеп 2011, 17:10 #175

програма за ферми които са обявили банкрут Кикот Кикот Кикот
сееш сено, то на пазара струва колкото хмела, но става за 25 мин.
и за 25 мин засети две полета се сдобиваш с 2250/2650 в зависимост от това дали си отворил руната. Така сееш продаваш и повече не удряш с чука.
В момента имате възможност да се подготвите за есенния куест. Плодовете са на безценица. захарния клен е на 5-4 мп. бр, фурмите за по-ниските нива също по 5 мп. бр.
Затова продаваш бързо растящи, които струват от 3 до 6 мп. и купуваш плодове които реално са от 140 до 170 мп. и за есенния ще сте подготвини Сладолед Сладолед Сладолед
Сигурно не съм открила топлата вода и много като мен разсъждават така Кой като мен...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Хитрини и полезни съвети - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 7 Mini_c13 #176

Върнете се в началото Go down
 

Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-