Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:22 #126

fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
А аз от два майстора - две хралупи на катерички! Голяма работа

На теб щи идвам на гости,да ме нахраниш и да ти видя катеричките... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Игра
добре си ми дошла, но на първо време ако искаш може да станем съседи

Взех та...Чек си тръкна един мързеливец дето ме дразни отдавна... Голяма работа

Само да те предупредя,че съм 73-то,скоро ше дигам 74-то,но след тва бая ше почакаш да вземеш точки от мен,че доста трудно се вдигат нивата вече...Но виж подаръче имаш от мене всеки ден,само кажи какво искаш...
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:28 #127

keriduen написа:
fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
А аз от два майстора - две хралупи на катерички! Голяма работа

На теб щи идвам на гости,да ме нахраниш и да ти видя катеричките... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Игра
добре си ми дошла, но на първо време ако искаш може да станем съседи

Взех та...Чек си тръкна един мързеливец дето ме дразни отдавна... Голяма работа

Само да те предупредя,че съм 73-то,скоро ше дигам 74-то,но след тва бая ше почакаш да вземеш точки от мен,че доста трудно се вдигат нивата вече...Но виж подаръче имаш от мене всеки ден,само кажи какво искаш...
и аз се опитвам от 3 дни да махна един мързел ама ми е от скоро и още не мога да го махна.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:30 #128

fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
А аз от два майстора - две хралупи на катерички! Голяма работа

На теб щи идвам на гости,да ме нахраниш и да ти видя катеричките... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Игра
добре си ми дошла, но на първо време ако искаш може да станем съседи

Взех та...Чек си тръкна един мързеливец дето ме дразни отдавна... Голяма работа

Само да те предупредя,че съм 73-то,скоро ше дигам 74-то,но след тва бая ше почакаш да вземеш точки от мен,че доста трудно се вдигат нивата вече...Но виж подаръче имаш от мене всеки ден,само кажи какво искаш...
и аз се опитвам от 3 дни да махна един мързел ама ми е от скоро и още не мога да го махна.

Добре де, сега шси ставаме ли комшии или не... Учудване
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:31 #129

Все още се чудя , дали да се прежаля и да си купя, ама като чета , май не ми се дават лалота за обори, само пеперудите ме блазнят , щото са ми много веселички.Ама шанса ми е много малък , и не ми се дават парички , кътам лалота да си активирам комбайна , щото ме мързи да цъкам Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:33 #130

rosi1963 написа:
Все още се чудя , дали да се прежаля и да си купя, ама като чета , май не ми се дават лалота за обори, само пеперудите ме блазнят , щото са ми много веселички.Ама шанса ми е много малък , и не ми се дават парички , кътам лалота да си активирам комбайна , щото ме мързи да цъкам Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене

По-добре комбайн Роси...Ако не те гризе любопитството чак толкоз като мене,няма смисъл да си даваш ЛГ за тея обори...
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:39 #131

[/quote]Добре де, сега шси ставаме ли комшии или не... Учудване [/quote]
Да разбира се. днеска или утре ще му бия шута на този и ще те намеря!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:41 #132

fobrid написа:
Добре де, сега шси ставаме ли комшии или не... Учудване [/quote]
Да разбира се. днеска или утре ще му бия шута на този и ще те намеря![/quote]

Ше чакам и обещавам да не се крия много,та лесно да ме намериш... Сладолед Сладолед Сладолед

Аз на моя комшия вече му бих шута...а ника ми в играта е същия като този тук... Намигане
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:45 #133

И аз очаквах да ми се паднат по-кофти обори, но ме изненадаха приятно. Не мисля, че е от нивото. Може би малките нива имат по-голям шанс, но и при големите не е изключение. Аз съм на 77 ниво
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:48 #134

annaag1 написа:
И аз очаквах да ми се паднат по-кофти обори, но ме изненадаха приятно. Не мисля, че е от нивото. Може би малките нива имат по-голям шанс, но и при големите не е изключение. Аз съм на 77 ниво
Нищо подобно, моята ферма2 е на 15 ниво и на нея ми се падна козарника. Само като се сетя ме призлява. ЦЕЛИ 15 ЛГ. Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:42 #135

Да се разпиша и аз с тия обори :
1 щраусник С+
2 кенгуларника
1 лос/станаха ми вече 3 Изплезване /
1 прилеп

исках пеперуди и катерички ама няма Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
lilimim
Орач
Орач
lilimim


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 19:20 #136

.Lina72. написа:
Аз при зайците за куеста друго правя(за малките ферми).Купувам 8 заека за сребърните задачи на първо и трето ниво, купувам 1 дългоух и 3 пухкави. Минавам диамантената с пухкавите(4 ниво) и тогава се връщам на първо и трето ниво. С наградата от пухкавите - 105 заека минавам 1 и 3 ниво и ми остават повече от половината да продам и да си купя други зайци или да купя неща за друг куест.
Опитах да пробвам този вариант, но на пазара до 8-мо ниво няма още животни от селекцията и не се получи. Намръщка
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 20:16 #137

Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
може и тук да викам нали...
свинарник класик+ Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
и прилепи.
Толкова ме е яд.... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 20:20 #138

Zi написа:
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
може и тук да викам нали...
свинарник класик+ Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
и прилепи.
Толкова ме е яд.... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

След 5-тото чайче шти мине... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 20:22 #139

keriduen написа:
Zi написа:
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
може и тук да викам нали...
свинарник класик+ Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
и прилепи.
Толкова ме е яд.... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

След 5-тото чайче шти мине... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Кери едва ли...ма сама съм си виновна...като се знам каква съм каръчка защо се набутвам с 2.трябваше 1 да си взема поне да не ме е яд чак толкова...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 20:23 #140

Ееее,с два е по интересно...Като ще се набутваме,поне да е качествено... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 20:45 #141

Zi написа:
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
може и тук да викам нали...
свинарник класик+ Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
и прилепи.
Толкова ме е яд.... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Смях Смях Смях Смях Смях няма да съм само аз с моя козарник. Добре, че пробвах само с един и пак много ме е яд Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 06:05 #142

1 кокошарник
1 зайчарник
1 пуйчарник

направо ще се изям откъм гърба от яд 45 лг за тия три обора Ядосване Ядосване Ядосване

и като утешителна награда явно от последните два стройтеля се пръкнаха хралупи за катерици,а така се надявах на пеперуди...
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 06:24 #143

ммммм даааа аз пробвах само с 1 и ми даде производство на овча вълна. кажи речи съм доволна щото и без друго щях да стоя още един, а сега поне инструментите ще си спестя.
няма да правя повече опити за да не ме изненада неприятно и после и аз да си хапя гъза от яд Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
luv40
Орач
Орач
luv40


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 10:28 #144

Здравейте, искам да попитам за офертите, които са без покупка, но иска инсталация на някаква програмка някой пробвал ли е подобна, защото ми е доста съмнително (да не вирусясам за едните лг)
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 10:45 #145

luv40 написа:
Здравейте, искам да попитам за офертите, които са без покупка, но иска инсталация на някаква програмка някой пробвал ли е подобна, защото ми е доста съмнително (да не вирусясам за едните лг)
аз всиички безплатни съм ги активирал. няма никакъв проблем с тях. можеш по всяко време да се възползваш от офертите, но по добрият начин е да чаках ден на мега точките като в събота, това активирай една от тези free оферти и ще си активираш бонуса 100% то без да изпращаш смс Намигане аз ги държа за такива дни с бонуси
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
luv40
Орач
Орач
luv40


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:24 #146

Ясно, просто не ми се иска да си тъпча компютъра с незнайни програми (от които може и да прихвана нещо), може би ще изчакам някоя, която иска само регистриране...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:30 #147

luv40 написа:
Ясно, просто не ми се иска да си тъпча компютъра с незнайни програми (от които може и да прихвана нещо), може би ще изчакам някоя, която иска само регистриране...
ми до сега не съм засякъл проблем от там, а и само слагаш вземаш си бонуса и веднага деинсталираш. аз съм ги взел почти всичките и наистина проблем е нямало от към лепване на нещо.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
luv40
Орач
Орач
luv40


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:54 #148

Ок, мерси може и да пробвам гледах днес една за 9лг...
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 15:15 #149

lilimim написа:
.Lina72. написа:
Аз при зайците за куеста друго правя(за малките ферми).Купувам 8 заека за сребърните задачи на първо и трето ниво, купувам 1 дългоух и 3 пухкави. Минавам диамантената с пухкавите(4 ниво) и тогава се връщам на първо и трето ниво. С наградата от пухкавите - 105 заека минавам 1 и 3 ниво и ми остават повече от половината да продам и да си купя други зайци или да купя неща за друг куест.
Опитах да пробвам този вариант, но на пазара до 8-мо ниво няма още животни от селекцията и не се получи. Намръщка
Селекцията е май от 21 ниво,ти на 8 ниво къде ще си събрал хиляди за да накупиш селектирани зайци.Като пиша на малко ниво нямам предвид ферма току-що регнала се.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 14:41 #150

Някой да даде акъл за набавяне лалота без набутване с парички Не се давам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Хитрини и полезни съвети - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 6 Mini_c13 #151

Върнете се в началото Go down
 

Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-