Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 06:56 #76

БашФермер написа:
аз не споря, може и да има... обаче съм виждал само 100% плевня, 100% пенита, а от точките опит 50% и 200%
А за пенитата скоро на Лина72 фермата спечелих 50% повече пенита.Затова грешите,може и по-рядко да се падат,но се падат.
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 07:55 #77

zornica_a написа:
хонда80 написа:

не цъкам всяка една оферта за продажба една по една , а като реша че и 10те ще са с една цена накуп ги нацъквам. Връткане

вече го разбрах и го направих , това е много хитро. Пускам обаче 10 предложения, 10 пъти цъкам предложи ,но после ми пуска само 5 предложения.
на следващия опит цъкнах 16 пъти предложи и ми пусна само 6 предложения.Благодаряя супер яко е ОК

Май съм от по-тъпите... Намръщка какъв е смисълЪТ - Не ти взима такса за всички поръчки, или ти дава да пуснеш повече от 10, или просто спестяваш цъкане с мишката?[/quote]

Ами пробвах и аз , обаче повече от 2 поръчки не ми дава да пусна ,и аз не схванах каква е далаверата Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 08:00 #78

Далаверата е да не мухлясате докато свършите с офертите
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 08:33 #79

.Lina72. написа:
Далаверата е да не мухлясате докато свършите с офертите
То трудно зацепвам Срамержлив Срамержлив Срамержлив още съм снощна , и ме цепи главата.Чак сега разбрах, за по-бързо продаване . ОК ОК ОК
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 09:01 #80

Някой знае ли за някакъв по хитър начин за пускане на повече от 3 супер храна в мелницата?Или трябва да събирам по 3 всеки ден? Усмивка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 09:09 #81

raziel86 написа:
Някой знае ли за някакъв по хитър начин за пускане на повече от 3 супер храна в мелницата?Или трябва да събирам по 3 всеки ден? Усмивка

има един начин ако не си премиум да пускаш повече супер храна в мелницата,обаче можеш да го ползваш веднъж в месеца само и то без да пипаш цистерната изобщо за поливане Смях
като ти се падне вода от колелото,дори да е пълна цистерната се натрупва,аз по клонингите съм събирала по 300-400 вода и пусках сума ти бройки за мелене,обаче там съм набутала предимно дървета и вода не ми трябва,затова се събира по толкова.
аз за друг начин не знам,освен ако не си премиум.
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 09:15 #82

А ако поръчам нещо в мелницата и после го откажа дали ще ми върне суровините?
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 09:20 #83

raziel86 написа:
А ако поръчам нещо в мелницата и после го откажа дали ще ми върне суровините?

нищо няма да ти върне. губиш суровините
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 09:25 #84

lane99 написа:
raziel86 написа:
А ако поръчам нещо в мелницата и после го откажа дали ще ми върне суровините?

нищо няма да ти върне. губиш суровините

Жалко. Намръщка Тъкмо ми хрумна нещо ама няма да стане Усмивка
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 11:25 #85

raziel86 написа:
А ако поръчам нещо в мелницата и после го откажа дали ще ми върне суровините?
Връща суровините, но водата ти я връща само до 100л или 110.Та ако си бил със 115л преди да пуснеш мелницата за супер храна, пускаш я за 1 храна-взема ти 35л.,прекъснеш ли храната ще ти се върнат домати и царевица всички,а водата само до толкова -колкото количество ти събира цистерната, ако е 110, губиш 5 литра.Току-що пробвах за да съм сигурна
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 11:26 #86

Елфи написа:


Връща ги. Я сподели какво ти е хрумнало?

как на тебе ги връща па на мене не ще? Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 11:35 #87

Елфи написа:
lane99 написа:
Елфи написа:


Връща ги. Я сподели какво ти е хрумнало?

как на тебе ги връща па на мене не ще? Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

Хехе, ти си будна ?! Засичала съм количествата , връща ги. Провери с 1 бройка, ако е нужно - рефреш.

на два пъти преди време засякох че не ми ги връща и след това не съм пробвала.

който пие кафе преди да си легне.....
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 12:42 #88

zornica_a написа:
хонда80 написа:

не цъкам всяка една оферта за продажба една по една , а като реша че и 10те ще са с една цена накуп ги нацъквам. Връткане

вече го разбрах и го направих , това е много хитро. Пускам обаче 10 предложения, 10 пъти цъкам предложи ,но после ми пуска само 5 предложения.
на следващия опит цъкнах 16 пъти предложи и ми пусна само 6 предложения.Благодаряя супер яко е ОК

Май съм от по-тъпите... Намръщка какъв е смисълЪТ - Не ти взима такса за всички поръчки, или ти дава да пуснеш повече от 10, или просто спестяваш цъкане с мишката?[/quote]


ами с едно въвеждане на цената и бройката , пускаш 10 -20 предложения на веднъж. Спестява се цъкане с мишката и въвеждане на бройката и цената за всяко отделно предложение
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:01 #89

хонда80 написа:

ами с едно въвеждане на цената и бройката , пускаш 10 -20 предложения на веднъж. Спестява се цъкане с мишката и въвеждане на бройката и цената за всяко отделно предложение

Aaaa, разбрах, бягам да продам 10-15 кокошки за проба Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:04 #90

zornica_a написа:
хонда80 написа:

ами с едно въвеждане на цената и бройката , пускаш 10 -20 предложения на веднъж. Спестява се цъкане с мишката и въвеждане на бройката и цената за всяко отделно предложение

Aaaa, разбрах, бягам да продам 10-15 кокошки за проба Оу, йе!
НЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ ОТ 10 ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОСВЕН АКО НЕ СИ ПРЕМИУМ
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:20 #91

BUTTERFLAYS написа:

Aaaa, разбрах, бягам да продам 10-15 кокошки за проба Оу, йе!
НЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ ОТ 10 ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОСВЕН АКО НЕ СИ ПРЕМИУМ[/quote]
Знам. но нямам руната за 75% и ще изчезнат моментално кокошките. Голяма работа

п.п. стана, цъкането е същото, но поне не сменяш винаги цената. и докато приключа с продажбата - нямаше ги кокошкитееее.
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:33 #92

По интересно е как да се доредиш да купиш дефицитна стока от пазара.Просто изчаквате някои да предложи нещо или сам пускаш 1 бр от желаната стока после кликваш върху предложението и влизаш вътре на щанда примерно на кокошки.Фатката тук е когато влезеш нищо че не си успял да купиш предложението да не излизаш от щанда.Можеш да обновяваш предложенията и от там като кликаш непрекъснато върху лявата или дясната стрелкичка които са за сменяне на страниците.Така си спестяваш едно кликане.ако използваш и ентър вместо да кликаш на отметката че наистина искаш да купиш това предложение си спестяваш още едно кликане.После зависи само от това колко бързо ще преместиш мишката и дали ще уцелиш надписа КУПИ.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:22 #93

BUTTERFLAYS написа:
По интересно е как да се доредиш да купиш дефицитна стока от пазара.Просто изчаквате някои да предложи нещо или сам пускаш 1 бр от желаната стока после кликваш върху предложението и влизаш вътре на щанда примерно на кокошки.Фатката тук е когато влезеш нищо че не си успял да купиш предложението да не излизаш от щанда.Можеш да обновяваш предложенията и от там като кликаш непрекъснато върху лявата или дясната стрелкичка които са за сменяне на страниците.Така си спестяваш едно кликане.ако използваш и ентър вместо да кликаш на отметката че наистина искаш да купиш това предложение си спестяваш още едно кликане.После зависи само от това колко бързо ще преместиш мишката и дали ще уцелиш надписа КУПИ.

Много пъти го пробвах това, но или съм много бавна или не го правя както трябва. До сега нито един път не съм успяла да купя нещо дефицитно Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:39 #94



Много пъти го пробвах това, но или съм много бавна или не го правя както трябва. До сега нито един път не съм успяла да купя нещо дефицитно Намръщка Намръщка Намръщка
[/quote]Аз почти винаги успявам.Така си направих овчата вълна и ангората.Използваш ли ентъра на клавиатурата.
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:44 #95

BUTTERFLAYS написа:


Много пъти го пробвах това, но или съм много бавна или не го правя както трябва. До сега нито един път не съм успяла да купя нещо дефицитно Намръщка Намръщка Намръщка
Аз почти винаги успявам.Така си направих овчата вълна и ангората.Използваш ли ентъра на клавиатурата.[/quote]
И не трябва да чакаш отговор, че стоката е закупена. Без да се усетя бях взела няколко оферти за ягоди на ягодовия куест. Поне два пъти ми казваше че стоката не е налична, а бях купила аз.
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:01 #96

zornica_a написа:
BUTTERFLAYS написа:


Много пъти го пробвах това, но или съм много бавна или не го правя както трябва. До сега нито един път не съм успяла да купя нещо дефицитно Намръщка Намръщка Намръщка
Аз почти винаги успявам.Така си направих овчата вълна и ангората.Използваш ли ентъра на клавиатурата.
И не трябва да чакаш отговор, че стоката е закупена. Без да се усетя бях взела няколко оферти за ягоди на ягодовия куест. Поне два пъти ми казваше че стоката не е налична, а бях купила аз.[/quote]да и аз го забелязах -понякога се получава така.на мен ми се е случвало докато натисна ентър и предложението да се смени и да купя друго предложение но това е само на динамичен пазар както беше този с ягодите и този с дините а на спокойните пазари където рядко някой пуска предложение всичко си е нормално.Явно сърварите не успяват толкова бързо да работят затова е възможно дори да те изхвърли от пазара.При тези дефицитни стоки няма проблем,че купуваш повече-веднага ще я продадеш губиш само 10те процента.Важното е да си направиш куеста.
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 07:08 #97

то не е кой знае каква хитрина, но препоръчвам на всички първите няколко часа да не предават нищо в фитболния куест. наблюдавайте пазара, може да се окаже, че е по изгодно да продавате там. а после към края на куеста когато цените пак се нормализират ще си купите на ново стока и пак ще го изпълните. и не влагайте и футболни топки. събирайте ги и когато напълните и двата ръкава тогава ги пускайте, за да вземете макс точки и пенита. до колкото разбрах ще има и разлика в цената на топките за различните нива. ако топките не ви стигат купете за да изпълните първите нива, а събраните оставете за последните нива. това разбира се след като определите колко можете да съберете за 1 ден и до къде ще стигнете с куеста.
дано съм била полезна.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 18:08 #98

roberti4ka написа:
то не е кой знае каква хитрина, но препоръчвам на всички първите няколко часа да не предават нищо в фитболния куест. наблюдавайте пазара, може да се окаже, че е по изгодно да продавате там. а после към края на куеста когато цените пак се нормализират ще си купите на ново стока и пак ще го изпълните. и не влагайте и футболни топки. събирайте ги и когато напълните и двата ръкава тогава ги пускайте, за да вземете макс точки и пенита. а.

да така миналата година не обърнахме особен внимание на това- а се оказа доста важно Наздравица Наздравица Барбекю
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 11:13 #99

Днес върви ден на МЕГА ТО- тъй като имам и 50%ТО от колелото се изкуших и пратих sms за още 100%. И с торта на Мими е супер Ехх...
Сега е момента да се изпълняват поръчките от двете къщи - дава 100% / при мен е 150/ ТО и на поръчките- а и с руната за поръчките си е още по- сладко
Айляк Кой като мен...
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 18:01 #100

който не си е активирал бонуса има една нова рекламка за 0,98 ЛГ ,теглите инсталирате и получавате 100%ТО безплатно!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Хитрини и полезни съвети - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-