Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 10 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 10 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Пет 17 Фев 2012, 12:30 #226

хонда80 написа:



на 14 ден ако не получиш първото писмо ,бонус пенита ,супер храна и супер тор , няма да получиш и следващите бонуси . Тогава се логваш и започваш да чакаш всичко отначало Хитрини и полезни съвети - Page 10 650269930 .
От тази ферма ли си направила предложението с диамантената арка или от друга ? Ако е от нея когато се логнеш направи веднага предложение за брак с диамантена арка ,дори и да нямаш лалогулдени , ще имаш възможност за брак още един път Хитрини и полезни съвети - Page 10 954336888

tova smqtahme da napravim i s moqta polovinka, da se probvame dali ste mihe nomera
a sega da spra da se nadqvam na premium, taka li? Хитрини и полезни съвети - Page 10 1371890812

Хонда не стана номера. Хлипане Веднага още щом влязох я поканих за съсед и пратих диамантените пръстени, но ми изписа, че нямам толкава пари(защото наистина нямам 300 лг.) , но успях да обера арката и да ми даде 200 то. Сега при мен почна да отчита отново, но не е сигурно дали ще мога още веднъж да я обера. Ако имаш други идеи казвай, и на двете арките са все още на полето. Накрая ще трябва да и пратя сребърни пръстени, ако няма друг вариант Хлипане
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 19 Фев 2012, 20:43 #227

лета написа:
хонда80 написа:



на 14 ден ако не получиш първото писмо ,бонус пенита ,супер храна и супер тор , няма да получиш и следващите бонуси . Тогава се логваш и започваш да чакаш всичко отначало Хитрини и полезни съвети - Page 10 650269930 .
От тази ферма ли си направила предложението с диамантената арка или от друга ? Ако е от нея когато се логнеш направи веднага предложение за брак с диамантена арка ,дори и да нямаш лалогулдени , ще имаш възможност за брак още един път Хитрини и полезни съвети - Page 10 954336888

tova smqtahme da napravim i s moqta polovinka, da se probvame dali ste mihe nomera
a sega da spra da se nadqvam na premium, taka li? Хитрини и полезни съвети - Page 10 1371890812

Хонда не стана номера. Хлипане Веднага още щом влязох я поканих за съсед и пратих диамантените пръстени, но ми изписа, че нямам толкава пари(защото наистина нямам 300 лг.) , но успях да обера арката и да ми даде 200 то. Сега при мен почна да отчита отново, но не е сигурно дали ще мога още веднъж да я обера. Ако имаш други идеи казвай, и на двете арките са все още на полето. Накрая ще трябва да и пратя сребърни пръстени, ако няма друг вариант Хлипане


охх, не мога да те разбера Намръщка ,ако арките не са изчезнали ,трябва да сте женени и ще можеш да ги цъкаш . Твоята половинка в розаво ли е , или ти я показва нормално ?
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 19 Фев 2012, 21:33 #228

хонда80 написа:



охх, не мога да те разбера Намръщка ,ако арките не са изчезнали ,трябва да сте женени и ще можеш да ги цъкаш . Твоята половинка в розаво ли е , или ти я показва нормално ?

Писах ти на лични, не видях , че и тука си писал
Когато влязох имах само един съсед всички други бяха отпаднали заедно с половинката ми, поканих я веднага и и пратих пръстените, но тя беше тази която първия път ми прати пръстените
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 26 Фев 2012, 08:47 #229

Я някой да ми каже хитринки за бързо печелене на МП, 79 ниво съм и съм просто един беден селянин Брадясал
Върнете се в началото Go down
rumi-diva
Орач
Орач
rumi-diva

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 26 Фев 2012, 10:20 #230

Maxtor написа:
Я някой да ми каже хитринки за бързо печелене на МП, 79 ниво съм и съм просто един беден селянин Брадясал
има много различни начини...
-Продавай търсени продукти на максимална цена
-Изпълнявай поръчките в къщата
-Прави куестове
-Понякога от колелото на късемта се пелят по 120.000 МП,трябва да имаш късмет!Аз съм пелила 4 пъти!Без никакъв труд така се пелят пари... Биберон
има много други варианти.... Хилене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 26 Фев 2012, 11:47 #231

Maxtor написа:
Я някой да ми каже хитринки за бързо печелене на МП, 79 ниво съм и съм просто един беден селянин Брадясал

мели храна и продавай, виж коя храна изисква плодове и нея смилай, пробвай, аз така си набавям пенита ОК
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 26 Фев 2012, 13:30 #232

лета написа:


мели храна и продавай, виж коя храна изисква плодове и нея смилай, пробвай, аз така си набавям пенита ОК
Хммм, то не се изкарва баш толкова много, трябва да чакаш дни, докато си набавиш състояние... Някакви други предложения? Срамержлив
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 26 Фев 2012, 13:46 #233

нали си на 79 ниво , ако досега не си разбрал как да печелиш и да вдигаш нива, то не се и опитвай, карай си така, колкото можеш, има и по-зле от теб.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 26 Фев 2012, 14:53 #234

Maxtor написа:

Хммм, то не се изкарва баш толкова много, трябва да чакаш дни, докато си набавиш състояние... Някакви други предложения? Срамержлив

напротив, за 24 часа ще имаш резултат.
сега ако искаш милион да направиш за тези часове, трябва наистина да имаш стока в плевнята и да продаваш, като тикви например, в момента вървят много, но трябва да зарежеш куеста и да сееш тикви които стават за 4,30 с вода и тор, също и от бахама продукти се търсят.
затова ти казвам плодове, те не трябват и са на доста ниска цена, купи 1000 бр. орехи, смели ги и продай за 40-50 пенета бройката, едновременно можеш да мелиш и да продаваш, а не да чакаш всички бройки да се измелят. Има и други храни които са над 100 п. бройката, разгледай ги и сам си прецени . Всеки ден ако си постоянен ще направиш доста парички
Ако не ти се занимава, тогава разпродаваш и милиона е на лице Сладолед
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13Нед 26 Фев 2012, 16:36 #235

лета написа:


напротив, за 24 часа ще имаш резултат.
сега ако искаш милион да направиш за тези часове, трябва наистина да имаш стока в плевнята и да продаваш, като тикви например, в момента вървят много, но трябва да зарежеш куеста и да сееш тикви които стават за 4,30 с вода и тор, също и от бахама продукти се търсят.
затова ти казвам плодове, те не трябват и са на доста ниска цена, купи 1000 бр. орехи, смели ги и продай за 40-50 пенета бройката, едновременно можеш да мелиш и да продаваш, а не да чакаш всички бройки да се измелят. Има и други храни които са над 100 п. бройката, разгледай ги и сам си прецени . Всеки ден ако си постоянен ще направиш доста парички
Ако не ти се занимава, тогава разпродаваш и милиона е на лице Сладолед
Да го зарежа?!? Никога повече няма да почна евент, в който се сеят растения! Ругаене Ругаене Ругаене
Относно храните - на мен ми трябват и за животните, аз не съм от тези, които купуват храни, а от тези които мелят... Ако почна да меля храни за 24 часа, ще ми свършат храните... Пък не съм отварял раздела за храни на пазара откакто бях 50 ниво Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Хитрини и полезни съвети - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 10 Mini_c13 #236

Върнете се в началото Go down
 

Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-